Мукачівська міліція “трусила” циган

Цими вихідними правоохоронці Мукачівського міського відділу міліції провели щотижневі оперативно-профілактичні заходи, які були направлені на стабілізацію оперативної обстановки, активізацію роботи щодо попередження і розкриття злочинів.

 Цього разу працівники міліції відпрацьовували два населені пункти – селаЧинадієво та Обава.

  Під час проведення  інструктажу до правоохоронців звернулись начальник Мукачівського міськвідділу Василь Швенда та його заступник – начальник кримінальної міліції Іван Повханич, які зазначили, що під час відпрацювання слід спрямовувати свої зусилля, передусім, на профілактику скоєння майнових злочинів та кримінальних правопорушень.

Оперативно-профілактичні відпрацювання мукачівські правоохоронці проводять, практично, щотижня. Під час рейдів перевіряють усі розважальні та нічні заклади відпочинку у населеному пункті, місця де збирається молодь, тих хто “не товаришуэ” із законом чи відбували покарання у закладах позбавлення волі. Так само дільничні інспектори міліції разом з працівниками дозвільної системи відвідали на дому власників зброї – деяких із них притягнуто до адміністративної відповідальності за несвоєчасну перереєстрацію.

Також керівники міського відділу зазначили, що особливо гостро наразі постало питання крадіжок металу. Саме тому на цю проблему працівниками міліції було звернуто особливу увагу. Окрім того, мукачівські правоохоронці враховували і ті моменти, які спрямовані на недопущення вчинення правопорушень неповнолітніми та стосовно них. Саме тому в рамках загальнодержавної операції «Літо-2013» працівники відділу кримінальної міліції у справах дітей відвідали дитячі табори, які розміщені на базі навчальних закладів.

Такі комплексні заходи буде проведено у кожному населеному пунктіМукачівського району. Адже, як свідчить досвід, вони дають можливістьоперативно й результативно боротися з різними правопорушниками. Місцеві жителі з порозумінням поставились до проведення заходів і надавали всілякупідтримку і допомогу правоохоронцям.

Наталія МАШІКО, Мукачівський МВ УМВС

цигани2 цигани


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.