Мукачівщина висунула 252 кандидатів у ради від партії “За Майбутнє”

Мукачівщина висунула 252 кандидатів у ради від партії “За Майбутнє”

Про це повідомив на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук Василь Іванчо.

Здавалося б, ще зовсім недавно мені запропонували очолити осередок Мукачівської міськрайонної організації партії “За Майбутнє”. Буду відвертим, починати розбудову осередку фактично з нуля не є легкою роботою. Однак, вселяла надію цілком амбітна та перспективна лінія партії – спиратися на людей справи, на тих, хто вже довів свою спроможність бути корисним для громади та країни загалом.

Саме за таким принципом я і запрошував людей до нашого осередку. І зараз з гордістю можу сказати – ми провели грандіозну роботу і за дуже короткий проміжок часу зібрали чудову команду професіоналів.

Наразі від нашої партії висунуто 252 (!) кандидати у депутати в Мукачівському районі. Їх висунуто у депутати різних рівнів і у тому числі — 3-є на голів ОТГ. Максимальну кількість, дозволену Виборчим Кодексом, подано кандидатів у Закарпатську обласну раду — 12 кандидатів, Мукачівську районну раду — 42 кандидати та 38 кандидатів у депутати до Мукачівської ОТГ.

І вся наша команда формувалася лише неповних два місяці.

Я щиро дякую кожному, хто доклався до цієї клопіткої роботи, дякую кожному члену команди, хто повірив нам і йде на ці вибори з чіткою програмою та вірою в перемогу.

Тепер на нас чекає новий етап роботи і я вірю, що ми подолаємо всі труднощі!

Вперед За Майбутнє нашого Закарпаття! За добробут громади

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *