Категорії Новини

Мукачівщину патрулюють громадські активісти (ФОТО)

Забезпечення належного правопорядку в м.Мукачеві та районі, безпека та спокій мешканців краю – основні пріоритети роботи мукачівської міліції. Над їх ефективною реалізацією правоохоронці працюють разом з громадськістю.

 

 

 

помічники

 

 

 

Щодня на патрулювання вулиць районногоцентру та сіл Мукачівщини, автошляхів виходять спільні наряди працівників міліції, представників громадських об’єднань.Правоохоронець та двоє добровольців – у такому складі несуть спільну службу з охорони громадського правопорядку. У кожного наряду – свій маршрут патрулювання. Вони обходять територію, стежать, аби на вулицях було спокійно,  менше вчинялось правопорушень.

 

 

 

 

 

 

Так, до  прикладу, потреба у створенні груп патрулювання була необхідною у одному з найбільших населених пунктів Мукачівщинисмт.Кольчино. Як розповідає селищний голова Микола Дуб, протягом місяця на території населеного пункту майже щодня вчинялись крадіжки з дворогосподарств. Звичайно, частина з них була розкрита за допомогою правоохоронців, щодо інших – тривають розшукові заходи, відкрито ряд кримінальних проваджень. Однак, на засіданні виконавчого комітету селищної ради було прийнято одностайне рішення про щоденне патрулювання селища силами громадських активістів.

 

 

 

 

 

 

– Відповідно до складених графіків, активісти стали на заваді правопорушенням, – розповідає керівник громадського формування Іван Желізняк. – Адже основним завданням наших патрульних є недопущення скоєння правопорушень на території сіл, підпорядкованих Кольчинській сільській раді, а це, окрім самого КольчинаЖборівці, Кленовець та Коноплівці.

 

 

 

 

 

 

Добровольці, які патрулюють спільно з правоохоронцями, пильно спостерігають за правопорядком. Якщо на чергування виходять самі і помічають якісь порушення, негайно повідомляють про це міліціонерів.

 

 

 

Подібні заходи щодо профілактики правопорушень та забезпечення охорони громадського порядку на території Мукачівщини проходять систематично. Як зауважив начальник Мукачівського міськвідділу міліції Василь Швенда: « Ми вдячні місцевим небайдужим активістам,  які не  шкодуючи власних зусиль та часу, вирішили підтримувати порядок у своєму населеному пункті, допомагаючи працівникам міліції належним чином забезпечити спокій громадян».

 

 

 

Наталія Машіко

Мукачівський МВ УМВС

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *