Мукачівець здав у поліцію сім штик-ножів

Мукачівець здав у поліцію сім штик-ножів

Зараз на Закарпатті, як і по всій Украіні, триває місячник добровільної здачі зброї. Цим скористався 50-річний мукачівець, принісши в поліцію холодну зброю: сім штик-ножів.

«Житель Мукачева добровільно здав до поліції 7 одиниць холодної зброї, усі ножі – іноземного виробництва. В подальшому зброя буде перевірена та зареєстрована на громадянина, згідно із Законом, оскільки вказані ножі мукачівець виявив бажання зареєструвати на себе», – коментує інспектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Мукачівського відділу поліції.

Крім цього, за минулу добу зафіксовано ще один випадок здачі зброї в рамках місячника: в Ужгородський відділ поліції звернувся місцевий мешканець та віддав зареєстрований пістолет ТТ як непридатний до використання.

Поліція нагадує громадянам, що з 1 квітня триває місячник добровільної здачі зброї. Громадяни, які добровільно здали правоохоронним органам зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, згідно ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу Украіни звільняються від кримінальної відповідальності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.