Мукачівець заблокував у пішоходній зоні “автооленя” муніципальної поліції (фото)

Мукачівець заблокував у пішоходній зоні “автооленя” муніципальної поліції (фото)

Мешканець Мукачева Іжовський Георгій кинув виклик системі вседозволеності місцевих муніципалів.

Ситуація, а відповідно й стаття по ній, обійшлася мені в 255 грн., проте нема чого жалкувати за грошима «папірцями», є можливість прозрівати, відкривати вічі на безлад однієї з найбагатших комунальних структур міста – муніципальної поліції, яка продовжує самоправно діяти в нашому маленькому європейському містечку.
Трапилось особисто зі мною, вчора 10.08.2017 близько о 22.30 на площі Пушкіна Мукачева, коли я повертався додому, тоді як помітив автомобіль так званої “муніципальної поліції”, яка дозволила собі заїхати на пішохідну зону нашого міста. Збоку виглядало так, ніби водій на хвильку забув, що їде на службовому авто по роботі, а їхав у стилі “крутий пацан” на своїй автівці зі спущеним вікном, рука на вулиці і голосно грає музика, тож я вирішив поїхати за ним і переконатись, чим же ж займаються муніціпали, наприклад, вночі, витрачаючи великі кошти громадян міста.
Раптом працівник муніципальної служби зупиняється біля бувшого бістро щодня, аби, бачу, зустрітися з приятелем та провести весело свій робочий час, на що зупинився і я, запитавши його, може щось сталося Пане, що Ви заїхали на пішохідну зону, це ж заборонено? Тоді він, мабуть розуміючи свою вину, швидко сідає в службове авто і бажає тікати, але я заблокував йому виїзд, щоб з’ясувати важливі питання. Тут громадський охоронець вирішив вийти з автомобіля, так я мав змогу ще раз його запитати, чому ж він сюди заїжджає, на що отримав таку відповідь – патрулюю на прохання. До речі представився як Русин Василь Іванович – працівник муніципальної поліції Мукачево, забезпечую громадський порядок в місті.
Тож я вирішив зробити експеримент, кинувши шматок паперу на землю і попросив даного працівника скласти на мене протокол, адже я порушив порядок в місті. Проте, службовцю це ніяк не вдавалося, оскільки я законно відмовився пред’являти будь-які особисті документи.
Далі, цей Василь Іванович викликає по допомогу спочатку трьох осіб, які як на мене, були схожими на тітушок, стояли поряд та грубо висловлювалися, провокували мене в різний спосіб, навіть дійшло до того, що дзвонили за своїй керівником Вячелавом Романом “Рома Комуналка”. Він, у свою чергу, приїхавши, одразу почав мені погрожувати протоколом та евакуацією власного авто, просячи також мої особисті документи, але ж я не зобов’язаний їх давати, так і не віддав.
Тоді пан Роман викликає патрульну поліцію, якій роз’яснюється вся ситуація, є свідки, пересічні громадяни підтримуючи мене зупинялись, чекали на кінцівку. Тут Рома Комуналка на моїх очах, відводить працівника національної служби в бік, після чого службовцем нацполіції прийнято рішення, скласти на мене постанову за в’їзд на пішохідну зону, сума штрафу якої складає 255 грн., проте на працівника муніципальної поліції (пана Русина), який мабуть не вперше катається по цій зоні, не складено жодної постанови.
Бачите, дорогі мешканці, переконайтесь вкотре, що Закон України діє не для всіх. Тож будьте пильними, аби не потрапити до рук цих «правопорядників».
Запам’ятайте, що муніципальна поліція, це не поліція в інтересах громадян, а це приватне підприємство, яке нажаль фінансується щорічно в розмірі понад 6500000 млн. грн. з наших податків, виконуючи функцію – тітушок теперішньої міської влади.
П.с мусор, який я кинув на землю, авжеж прибрав в смітник, а працівникам нацполіції ГАНЬБА за «несправедливу» постанову.
Ситуація буде мати продовження, далі інформуватиму, – зазначив Іжовський Георгій в соцмережі Фейсбук.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *