Мукачівець опинився на лаві підсудних за ухилення від мобілізації

мобілізаціяДнями прокуратурою міста Мукачева скеровано до суду обвинувальний акт відносно одного з місцевих мешканців у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 336 КК України – ухилення від призову під час мобілізації.

Як повідомив прокурор м. Мукачева Віктор Данканич, досудовим слідством встановлено, що підозрюваний, перебуваючи на військовому обліку Мукачівського об’єднаного міського військового комісаріату, будучи військовозобов’язаним у зв’язку з оголошенням мобілізації та призовом на військову службу у Збройні Сили України по мобілізації, а також належним чином повідомленим у встановленому законом порядку про наслідки неявки за викликом, з метою ухилення від призову за мобілізацією, без поважних причин, пройшовши медичний огляд при Мукачівському ОМВК (визнаний головою медичної комісії придатним до військової служби), цього ж дня, отримав під розпис мобілізаційне розпорядження, на підставі якого з був зобов’язаний не чекаючи повістки з’явитися протягом доби до Мукачівського об’єднаного міського військового комісаріату, до військового комісаріату у зазначеній у повістці час, не прибув та про причини не прибуття до Мукачівського об’єднаного міського військового комісаріату не повідомив.

Згідно санкції статті 336 КК України – правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

У поточному році Мукачівським міськрайонним судом вже винесено три вироки відносно трьох мешканців міста, якими осіб засуджено до 2 років позбавлення волі, звільнивши від покарання, на підставі ст. 75 КК України, якщо вони протягом 1 року не вчинять нового злочину.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *