Мукачівець облаштував у своєму домі нарколабораторію і сам вирощував коноплю

конопляУ двоповерховому, ззовні гарно облаштованому будинку, молодий мукачівець зробив міні-нарколабораторію. Хлопець, який мешкає у особняку сам, ніде не працює, тож і вирішив зайнятись «брудною» протизаконною справою.

Як розповіли сусіди мукачівця, відтоді як померли батьки хлопця, він постійно влаштовував гучні посиденьки у будинку. У спадок юнаку залишився будинок та інше майно, за рахунок якого і жив хлопець. На цей раз, розповідає начальник сектору карного розшуку Мукачівського міськвідділу міліції Ярослав Товкан,  перевіряючи чоловіка на причетність до серії крадіжок, в будинку мукачівця був проведений санкціонований обшук.

На горищі будинку оперативники карного розшуку натрапили на цілу нарколабораторію, обладнану тепличним устаткуванням. Парубок добре доглядав за своїми рослинами. Всі вони були висадженні, як розповідають працівники міліції,  близько двох тижнів тому у спеціальну грунтосуміш. У приміщенні мукачівець підтримував постійний температурний та світловий режим, вентиляцію. Також «дбайливий агроном» скороспілі сорти конопель вирощував в горщиках для квітів, застосовуючи сільськогосподарські добрива та спеціально очищену воду.

Загалом, в ході обшуку від мукачівця вилучено 88 стебел коноплі, патрони, металеву восьмигранну зірку, вибуховий пакет та інше. Всі стебла  з обладнанням для його  вирощування та інші вилучені предмети направлені на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Закарпатській області, – розповів очільник Мукачівського міськвідділу міліції Віталій Шимоняк.

Відомості про дану подію слідчий міськвідділу Олександр Синетар вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань.  За даним фактом триває досудове розслідування.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *