Москаля притягнуть до кримінальної відповідальності за розголошення даних слідства

Москаля притягнуть до кримінальної відповідальності за розголошення даних слідства

Про це “Трибуну” інформують джерела в Генеральній прокуратурі України.

Сьогодні, 11 січня, на офіційній сторінці Геннадія Москаля було розповсюджено заяву Закарпатської облдержадміністрації з приводу подій на турбазі «Драгобрат». Пізніше прес-служба Закарпатської ОДА поширила цей текст серед ЗМІ.

Читайте: Міліція зі страху перед одним з учасників стрілянини на Драгобраті обмочилася – Закарпатська ОДА

В цій заяві розголошено відомості слідства без дозволу прокуратури, яка оголосила підозру групі осіб у вчиненні правопорушення передбаченого ч.4 ст.296 КК України (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, вчинені групою осіб із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень).

Наразі представниками Генеральної прокуратури встановлюються особи, які надали інформацію голові Закарпатської ОДА.

Довідка: Стаття 387. Розголошення даних досудового слідства або дізнання

1. Розголошення без дозволу прокурора, слідчого або особи, яка провадила дізнання чи досудове слідство, даних досудового слідства чи дізнання особою, попередженою в установленому законом порядку про обов’язок не розголошувати такі дані, –

карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років.

2. Розголошення даних досудового слідства або дізнання, вчинене суддею, прокурором, слідчим, працівником органу дізнання, оперативно-розшукового органу незалежно від того, чи приймала ця особа безпосередньо участь у досудовому слідстві чи дізнанні, якщо розголошені дані ганьблять людину, принижують її честь і гідність, –

карається штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *