Москаль звинуватив у хабарництві Архбудінспекцію Закарпаття

Москаль звинуватив у хабарництві Архбудінспекцію Закарпаття

хабарНа Закарпатті різко зменшилася кількість житла, що здається в експлуатацію.

– Незважаючи на заробітчан, які протягом останніх років є головними інвесторами Закарпаття й більшість зароблених грошей вкладають у будівництво, за 1-й квартал цього року введення житла в експлуатацію в області зменшилося на 13 відсотків, – повідомляє голова ОДА Геннадій Москаль. – А станом на сьогодні цей процес практично припинився. Причина в тому, що за кожен квадратний метр житла Архітектурно-будівельна інспекція встановила таксу – 2,5 долара хабара. А для тих, хто відмовляється платити, знаходяться різні способи відмовити в реєстрації.

Гроші збираються з вказівки київського керівництва й туди ж цілеспрямовано направляються. Обласна держадміністрація не має впливу на архітектурно-будівельну інспекцію, оскільки вона підпорядковується безпосередньо Києву.

Перед виборами всі говорили, що зламають корупційні схеми Януковича й проведуть децентралізацію. А насправді все залишилося як було – система корупції, хабарництва, «схем» залишається, ніхто ламати її не береться. Я ще раз звертаються до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням здійснити реальну децентралізацію й повернути в підпорядкування обласних державних адміністрацій структурні підрозділи (в тому числі архітектурно-будівельну інспекцію), жорстко централізовані в період Януковича. Зламати насаджені Києвом корупційні схеми без сприяння центральних органів державної влади неможливо.

moskal.in.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Москаль звинуватив у хабарництві Архбудінспекцію Закарпаття”

  1. Як підтвердження цьому – факт прийняття Ужгородським мером Андіївим на посаду начальника міського ДАБК Зотової А.С., яка в минулому на цій же посаді встигла “прославитись” зловживаннями у сфері контролю над будівництвом. Тепер новим ділкам від влади знову став потрібним її кримінальний досвід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *