Москаль звинуватив Балогу у розкраданні коштів протипаводкових програм

Москаль звинуватив Балогу у розкраданні коштів протипаводкових програм

–  Протипаводкова програма «Тиса» не фінансується вже третій рік, і це одна з причин підтоплень та руйнівних наслідків теперішнього паводку, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль. – Після мого призначення на Закарпаття виявилося, що за 2012 – 2014 роки по програмі «Тиса» залишилося 15 мільйонів гривень боргів. Я особисто неодноразово їздив у Кабмін і вибивав фінансування, завдяки чому уряд на сьогодні погасив заборгованість на 12,5 мільйонів. Решта боргу, сподіваюся, буде погашена ще до кінця цього року. Зроблю все можливе, щоб із наступного року відновити повноцінне фінансування протипаводкової програми й мінімізувати руйнівні наслідки стихії.
Роботи будуть виконуватися в повну силу, без відкатів і крадіжок бюджетних грошей, як це звикли робити деякі закарпатські політичні бізнесмени.

І коли сьогодні хтось там із Завидова закидує через свої ЗМІ, що обласна влада нічого не робить із протипаводкового захисту, то в мене виникає просте питання – а де був він ці три роки? І що особисто зробив для того, щоб відновити фінансування? Слізні звернення його кишенькового губернатора з проханнями хоча би погасити борги по «Тисі» Києвом ігнорувалися. Не сприймали цього «авторитета» в Києві, і зараз не сприймають. Так само, як не сприймають його «няня» із Завидова. Усе, що йому залишилося, це плакатися у Фейсбуці, як усе стало погано. А ще принизливо просити творчу й наукову інтелігенцію Закарпаття підписувати всякі звернення до Президента, щоб забрав «клятого» Москаля і знову віддав область під управління кумів, братів, сватів, синів, вуйців…
Я виїхав в постраждалі від стихії райони і ще сьогодні покажу, як під натиском відносно невеликого паводку позмивало дамби, побудовані міністром МНС часів Януковича. Бо державні гроші банально розкрадалися, усе, що залишили мені по програмі «Тиса» «вуйці» завидівського «няня» –  це борги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Москаль звинуватив Балогу у розкраданні коштів протипаводкових програм”

  1. де гроші на паводок, які були у бюджеті Закарпаття?
    …за 2012 – 2014 роки по програмі «Тиса» залишилося 15 мільйонів гривень боргів…
    Ви пане губернаторе ліпше зпитайте по закону от Балоги та його холуїв, де гроші на паводки украли.Усі типиря керувут у Мукачеві, особенно малий Ростік Федів, роздерибанив із Балогом усьо што можна. А типиря Балога го прикриває у Мукачеві, помагає сину Андрію, дале дерибанити і гвалтувати мукачувців.
    Про шо ви говорите, майбільшоє зло -се злодії із Завидова, они роками крали, крали, а тепиря крайній Москаль?
    Нє товарищи так уже доста було, треба за шкірку брати тих Балог і питати з них жорстко!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *