Москаль загасив чергову “пожежу” на КПП “Ужгород”

Москаль загасив чергову “пожежу” на КПП “Ужгород”

москальКілька днів тому видання “Трибуна” риторично запитувало: чи вдасться Москалю загасити чергову “пожежу” на КПП “Ужгород”?, маючи на увазі те, що голові Закарпатської ОДА Геннадію Москалю кілька разів вдавалося домовитися з організаторами подібних блокувань українсько-словацького кордону.

На цей раз обласний керманич не спішив вступати у переговорний процес і доручив правоохоронцям максимально жорстко звільнити проїзд до кордону. Ті не спішили виконувати таке доручення, адже кілька десятків мітингувальників представляють досить організовану силу і наслідки для правоохоронців могли бути непередбачуваними, це ж не п’яних водіїв ловити.

З призначенням Романа Стефанишина новим очільником ГУНП в Закарпатській області переговори з блокувальниками кордону набули нового змісту і кордон був навіть на деякий час розблокований, але через певні технологічні моменти невраховані митниками, “пересічники” знову заблокували КПП “Ужгород”. Москаль у телеефірі телеканалу “Тиса 1” піддав нищівній критиці ужгородських патрульних, заявивши, що він якби був поліцейським начальником, то звільнив би кордон за три хвилини.

Сьогодні, на шостий день блокади кордону, власники автівок на іноземній реєстрації рушили до будівлі Закарпатської ОДА де мала відбутися чергова сесія облради. Геннадій Москаль погодився поспілкуватись з протестантами, коротка зустріч виявилася результативною: “пересічники” зняли блокаду кордону, а їм виділили окрему смугу для руху. Крім того Москаль пообіцям поїхати з представниками “автоіноземців” до Києва і у їх присутності порушити питання перед Кабміном та Верховною Радою України.

Чи надовго КПП “Ужгород” чекає спокій покаже час, але проблема є і її треба вирішувати.peresichka peresichka2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *