Letyshops

Москаль подав до суду на Верховну Раду через бездіяльність депутатів у справі колишніх винрадгоспів

Москаль подав до суду на Верховну Раду через бездіяльність депутатів у справі колишніх винрадгоспів

Велика Палата Верховного Суду України своєю ухвалою від 8 травня цього року відкрила провадження за позовом Закарпатської ОДА до Верховної Ради України в справі роздержавлення колишніх винрадгоспів.

Нагадаємо, що неодноразові звернення Геннадія Москаля до Кабінету міністрів, Міністерства аграрної політики та продовольства, а також до Верховної Ради України з проханням вирішити долю колишніх винрадгоспів жодних результатів не дали. Радвингоспи досі вважаються об’єктами стратегічного значення, які не підлягають приватизації. Це значить, що в них неможливо вкласти інвестиції, які могли би перетворити Закарпаття на виноробну столицю України. В березні цього року Г.Москаль подав адміністративний позов до Верховного Суду України, щоб зобов’язати Верховну Раду розглянути законопроект про колишні винрадгоспи. Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду відмовив у відкритті провадження, однак Велика Палата Верховного Суду у відповідь на апеляцію Закарпатської облдержадміністрації відкрила провадження і призначила розгляд справи на 30 травня цього року.

– Мушу констатувати, що, на превеликий жаль, ми дійшли до того, що мусимо судитися з Верховною Радою України, – коментує ухвалу Верховного Суду України Геннадій Москаль. – Якщо депутати не бажають виконувати свої прямі функціональні обов’язки – розглянути підготовлений і зареєстрований законопроект про колишні винрадгоспи й дати потужний поштовх для розвитку виноробної галузі, ми примусимо зробити їх це через суд, – повідомляє прес-служба Закарпастької ОДА.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *