Москаль незадоволений ремонтом дороги «Кольчино – Пузняківці»

Геннадій Москаль проінспектував ремонт автодороги «Кольчино – Лісарня – Пузняківці» в Мукачівському районі, розпочатий на початку серпня. Дорога, яка не ремонтувалася 20 років, веде до рекреаційної зони, де розташовані курортні об’єкти, а паралельно проектувальники визначають можливість автодорожнього з’єднання Пузняківців із рекреаційним комплексом «Воєводино» в Перечинському районі.
– Роботи проводяться дуже повільно, – зазначає голова ОДА.

– Необхідні кошти виділені, однак якщо їх освоєння й далі триватиме такими темпами, ремонт затягнеться на довгі місяці. Подібна ситуація на Закарпатті спостерігається в багатьох районах. Ми з труднощами вибиваємо фінансування, готуємо проектну документацію, а коли доходить до діла, виконувати роботи нема кому. При тому, що залучаємо підрядників з інших областей і побудували на Мукачівщині новий потужний асфальтний завод.
Очевидно, що централізація Києвом дорожніх підприємств себе не виправдала. Щоб змінити ситуацію, я направив звернення до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням повернути в підпорядкування облдержадміністрації Дочірнє підприємство «Закарпатський облавтодор» (Служба автомобільних доріг може й далі залишатися в підпорядкуванні столиці). На місцевому рівні цю структуру набагато простіше реорганізувати й залучати до виконання конкретних завдань.

москаль

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *