Москаль доручив пришвидшити ремонтні роботи в постраждалих від граду населених пунктах

       град2 На вихідні голова ОДА Геннадій Москаль здійснив робочу поїздку в кілька районів Закарпаття, щоб проінспектувати ремонт автодоріг, будівництво об’єктів, що фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів, а також оглянути пошкоджені градом населені пункти. На Хустщині керівник області дав доручення районній держадміністрації пришвидшити заміну покрівель на пошкоджених соціальних об’єктах (школах, дитсадках, амбулаторіях тощо).
–  Оскільки пошкодження сталися внаслідок негоди, яка визнана надзвичайною ситуацією регіонального рівня, при проведенні ремонтів соціальних об’єктів немає потреби проводити тендерні процедури, які затягують роботи на кілька місяців, – зазначає Г.Москаль. – І це зрозуміло, адже відновити покрівлі необхідно в стислі терміни, до настання дощів, які можуть збільшити збитки в кілька разів.
Для ремонту в приватному секторі формальності зведені до мінімуму. Однак для компенсації завданих збитків необхідні дефектні акти, які все ще не складені в багатьох постраждалих селах. Затягування цієї роботи – на совісті сільських комісій, які документують наслідки стихії.
Як повідомлялося раніше, кошти з резервного фонду обласного бюджету, виділені розпорядженням Г.Москаля, уже надійшли в сільські ради, їх почнуть розподіляти як матеріальну допомогу найближчим часом. Натомість компенсація за завдані збитки (яку очікують із Кабінету міністрів) буде виділятися тільки на підставі документально підтверджених збитків.
Після робочої наради щодо ліквідації наслідків стихії Г.Москаль відвідав смт. Вишково і взяв участь у міжнародному  фестивалі «Коронні міста разом» (у 14 ст. угорський король Карой Роберт надав п’яти населеним пунктам, у тому числі Вишкову, статус королівських, завдяки якому місцеві мешканці користувалися значними пільгами).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *