Молоді підприємці Ужгорода хочуть кардинально змінити підхід до зовнішньої реклами міста

Молоді підприємці Ужгорода хочуть кардинально змінити підхід до зовнішньої реклами міста

Молоді підприємці з Ужгорода планують покращити рекламну інфраструктуру в місті. А саме: замінити старі радянські залізобетонні тумби на нові, сучасні які мають естетичний, красивий вигляд притаманний  Ужгороду.
Реклама є незамінним інструментом в економіці, але нажаль в нашому місті ця гілка діяльності дуже можна сказати брудна. Габаритні білборди закривають фасади, конструкції виглядають дуже не привабливо а кількість сітілайтів розміщених аби-як зашкалює, особливо в історичній частині міста. Тому ми розробили проект рекламної конструкції такої, щоб вона дійсно  висвітлювала інформацію, естетично виглядала та головне підкреслювала Ужгород а не навпаки, як  це роблять до прикладу велетенські борди навпроти залізничного вокзалу.
Говорить ініціатор проекту, Молодий підприємець Владислав Рущак.
Даний проект є важливий для нас, адже це і наш бізнес і справжній вклад в місто.
особисто для мене важливо, щоб моя справа була суспільно корисна. Тому я думаю, що даний проект є потрібним для Ужгорода. Тому спільно з своїм товаришем Степаном Софілканичем його реалізовую»
Наразі проект знаходиться на розгляді в департаменті міського господарства.
В департаменті повідомляють, що очікується засідання робочої групи в якій візьмуть участь: управління містобудування та архітектури, відділ благоустрою та спеціалістів з майнових питань комунальної власності, департамент міського господарства та безпосередньо ініціатори проекту.
Як повідомляють молоді підприємці, вони очікують на засідання, та на отримання дозвільних документів. Адже вже готові  замінити старі споруди на нові тумби.
Нові рекламні споруди міститимуть місце для соціальної реклами, куди кожен бажаючий ужгородець зможе розмістити свої рекламні матеріали. Також міститимуться три площі на яких підприємці зможуть розміщувати свої матеріали, дані площі оснащені підсвіткою та захисним склом, для тривалого зберігання матеріалів в гарному вигляді.

Так виглядають рекламні мастодонти епохи “розвинутого соціалізму”:

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *