Молоді хустяни організували проект “Вуличні співи”

Хуст-співи«Вуличні співи» – так називається проект, що стартував 2 серпня у скверику ім. О. Духновича і згуртував навколо себе талановиту та креативну молодь Хустщини. Відтепер у такий оригінальний спосіб у місті над Тисою можна послухати і поспівати українських пісень просто неба.

Ініціатива проведення подібних творчих заходів належить молодіжній громадській організації «Актив Хуст». Мета проекту – популяризація української пісні серед усіх поколінь, об`єднання молоді і підняття бойового духу в цей нелегкий для України час. Організатори переконані, що такі події на вулицях об’єднують людей та надихають на щось хороше.

“Ідея проведення вуличних співів у Хусті, які, до речі, досить популярні у Львові та Тернополі, з`явилася після співочих посиденьок в центрі міста. Ми з друзями подумали, а чому б не долучити до спільних співів ще більше охочих разом духовно відпочити. Кожен бажаючий, будь який перехожий може до нас долучитися, відкласти буденні турботи і просто відпочити, слухаючи або підспівуючи з нами”, – розповідає одна з організаторів Лідія Мигалега.

За словами організаторів, наступні «Вуличні співи» відбудуться 17 серпня і будуть тематичними – присвячені світлій пам`яті талановитого музиканта, лідера гурту «Скрябін» Кузьми, у якого саме цього дня мав би бути день народження.

goloskarpat.info

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *