Doc.ua запис до лікаря

Міжнародний симпозіум скульпторів стартував на Берегівщині (ВІДЕО)

Міжнародний симпозіум скульпторів стартував на Берегівщині (ВІДЕО)

На Берегівщині стартував міжнародний Закарпатський скульптурний симпозіум. Традиційно, протягом двох тижнів митці створюватимуть скульптури на спеціально-облаштованих майданчиках. Після чого споруди будуть передані на благодійність.

Генеральний консул Угорщини у місті Берегово Матяш Сіладі зауважив, що проведення подібних зібрань скульпторів вкрай позитивно впливає на культурно-мистецьку сферу регіону – допомагає розвитку туризму, зміцненню транскордонних зв’язків.

Організатор міжнародного симпозіуму Петр Матл розповідає, з часу створення «Закарпатського скульптурного шляху» на світ з’явилися близько 50 мистецьких композицій, які наразі розташовані не тільки на території Закарпаття, а й по всій Україні та навіть за кордоном.

Варто додати, протягом останніх років зусиллями «Про Арте Мункач» було створено 20 невеликих парків зі скульптурами, які розмістили у різних районах Закарпаття.

Головна мета організації – створення культурних осередків на теренах області, які змогли б залишити за собою культурну спадщину ХХІ століття.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *