Міжнародний симпозіум скульпторів стартував на Берегівщині (ВІДЕО)

Міжнародний симпозіум скульпторів стартував на Берегівщині (ВІДЕО)

На Берегівщині стартував міжнародний Закарпатський скульптурний симпозіум. Традиційно, протягом двох тижнів митці створюватимуть скульптури на спеціально-облаштованих майданчиках. Після чого споруди будуть передані на благодійність.

Генеральний консул Угорщини у місті Берегово Матяш Сіладі зауважив, що проведення подібних зібрань скульпторів вкрай позитивно впливає на культурно-мистецьку сферу регіону – допомагає розвитку туризму, зміцненню транскордонних зв’язків.

Організатор міжнародного симпозіуму Петр Матл розповідає, з часу створення «Закарпатського скульптурного шляху» на світ з’явилися близько 50 мистецьких композицій, які наразі розташовані не тільки на території Закарпаття, а й по всій Україні та навіть за кордоном.

Варто додати, протягом останніх років зусиллями «Про Арте Мункач» було створено 20 невеликих парків зі скульптурами, які розмістили у різних районах Закарпаття.

Головна мета організації – створення культурних осередків на теренах області, які змогли б залишити за собою культурну спадщину ХХІ століття.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *