Міжнародний аеропорт «Ужгород» отримав черговий шанс на відновлення рейсів

Міжнародний аеропорт «Ужгород» отримав черговий шанс на відновлення рейсів

Уряд затвердив проєкт угоди зі Словаччиною щодо використання їх повітряного простору. Які кроки далі необхідно зробити, аби розблокувати роботу аеропорту та запустити польоти літаків не тільки Україною, а й Європою?

Український уряд схвалив проєкт угоди про використання частини повітряного простору Словаччини в міжнародному аеропорту Ужгород, що дозволить розблокувати його роботу. Саму ж угоду планують підписати у липні цього року. Після затвердження проєкту угоди урядом Словаччини, планують підписати саму угоду у липні цього року. З боку України це доручено міністру інфраструктури Владиславу Криклію, зі словацької сторони – міністру оборони.

Закарпаття – туристичний регіон ще й у центрі Європи, а Ужгород –найвіддаленіша точка України. Проте дістатися краю не так і зручно! Крім того, при здорожчанні залізничних перевезень і не надто зручних маршрутів поїздів, відновлення рейсів міжнародного аеропорту Ужгород – на часі! Для розширення географії польотів до міжнародного рівня необхідно побудувати сучасний аеровокзал, вантажний термінал, а також подбати про відповідну інфраструктуру. Наразі ведуться переговори з інвестором про умови співпраці. Підприємство готове вкласти кошти, аби відновити регулярні рейси Україною та за кордон. А поки аеропорт дотується з обласного бюджету.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *