Міжнародна виставка товарів для дому ProMaisonShow     

Міжнародна виставка товарів для дому ProMaisonShow     

З 6 по 9 лютого 2019 року в Міжнародному виставковому центрі відбудеться Міжнародна виставка подарунків і товарів для дому ProMaisonShow.

Організатором виставки виступає компанія  «Парус Експо Медіа». Виставка ProMaisonShow  є  одним з найяскравіших і найпрестижніших  виставкових заходів в сегменті подарунків, товарів для дому в Україні і надає можливість ознайомитися з широким асортиментом високоякісної продукції, новими торговими марками і вже відомими брендами, а також сприяє вивченню стану ринку, встановленню нових контактів і діловому спілкуванню.  

Участь у виставці ProMaisonShow ‒ це ідеальна можливість представити продукцію Вашої компанії на ринку, безпосередньо зустрітися з широкою аудиторією фахівців, встановити нові ділові контакти, обмінятися ідеями, а також обговорити питання розвитку бізнесу.

 Тематичні розділи виставки ProMaisonShow:

WORLD OF GIFTS Trade Show:  подарунки й сувеніри, бізнес-подарунки, електронні подарунки, м’які іграшки, біжутерія та модні аксесуари, подарункове пакування, арома-подарунки, Handmade, товари для хобі і творчості  на виставці буде представлено провідними компаніями, такими як: «Заморські подарунки», «Івман», «Світ подарунків», «Сувенір престиж», «Майстер-Крамі», ТМ «Bogz»,  «Orner»,  «SUPERMAGNIT» та іншими.

TEXTILE TRADE SHOW: текстиль для спальні, текстиль для ванної кімнати, текстиль для кухні, дитячий текстиль на виставці буде представлено компаніями: «Активтрейд»,  «Магія текстилю»,  «Kazanov.a», «Waydex» та ін.

DÉCOR Trade Show:   предмети декору та інтер’єру, дизайнерські меблі, декоративне освітлення, флористика на виставці буде представлено компаніями: «Аннаїс», галерея «Глобус»,  ТМ «Скорпіо», «Florial» та ін.

TABLEWARE Trade Show:  кухонний посуд та аксесуари, сервірувальний посуд, столове приладдя,  дитячий посуд, одноразовий посуд, посуд для HoReCa на виставці буде представлено компаніями: «BRIZOLL», «EMPIRE»,    «SWEET HOME» та ін.

HOUSEHOLD Trade Show: товари господарсько-побутового призначення, предмети та інвентар для прибирання приміщень, побутова хімія та професійні миючі засоби, аксесуари та супутні товари на виставці буде представлено компаніями: «Склоприлад»,  «BleskDom» та ін.

Виставка буде супроводжуватися насиченою діловою та конкурсною програмою «ЕтноПосуд‒2019». Щодня будуть проходити відкриті практичні семінари, лекції, тренінги, презентації та майстер-класи від провідних вітчизняних експертів галузі, дизайнерів, декораторів.

 

Генеральний інформаційний спонсор виставки ProMaisonShow: журнал «Ідеальній дім».

Офіційні медіа-партнери: журнали «Chercher la femme», PROMaison.

Інформаційна підтримка: 24tv.ua, Décor.UA,  RIA.com, КОМПАС Україна, UAinfo.org, LeMonade, «Дім Ідей», «Ідеї Вашого Дому», «Кераміка. Стиль. Мода», «Світ проектів», «ID Interior», «ISTMAG»,«LeClassique», «Prima Interior»,  «HomeInterior», «WELLNESS», ТОВ «Ко-оп Медіа».

Виставка працюватиме: 6 ‒ 8 лютого з 10:00 до 18:00

                                            9 лютого з 10.00 до 16.00

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, павільйон № 1А, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

З питань участі звертайтесь: ТОВ «Парус Експо Медіа»

тел.: ( 044) 484-68-91,

e-mail: expo@pem.com.ua ,

www.pem.com.ua

www.facebook.com/pem.com.ua/

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *