Міжгірців приймало керівництво ОДА

У четвер, 8 серпня,  заступник очільника краю Іван Качур провів виїзний прийом мешканців Міжгірського району. До посадовця звернулося більше 20-ти громадян.

1 (2)

Серед питань, що турбують місцевих жителів основними були виділення матеріальної допомоги на амбулаторне лікування, покращення житлових умов, відновлення житла після пожежі.  Крім того, сільськими головами порушувались питання збільшення охоплення дітей дошкільною освітою, а очільники сіл Майдан та Лісковець зверталися з проблемами стану доріг та пасажирського сполучення населених пунктів. З проханням посприяти у придбанні  інвалідного візка звернувся до заступника голови облдержадміністрації пан Іван з села Сойми,  а пані Інна з с. Негровець просила забезпечити її дитину слуховим апаратом. Спільно з керівництвом районної державної адміністрації опрацьовано шляхи вирішення усіх питань, надано відповідні роз’яснення та рекомендації. Питання, що потребують додаткового вивчення, направлені структурним підрозділам облдержадміністрації для ґрунтовного розгляду.

–         Робота зі зверненнями громадян – один із основоположних принципів діяльності обласної влади. Кожен мешканець Закарпаття повинен бути почутим і порушене ним питання має бути вирішеним. Більшість звернень, що надходять до обласної державної адміністрації, стосуються соціальної проблематики. Турбують людей проблеми медичної та освітянської галузей. До прикладу, на часі розширення мережі дошкільних навчальних закладів, належне забезпечення харчуванням та медикаментами у медичних закладах, формування ефективно діючої мережі установ гуманітарної. Краяни порушують питання будівництва дитсадків, покращення матеріальної бази та проведення ремонтів у навчальних закладах, забезпечення ліками та необхідною медичною допомогою. Тож вбачаємо своїм обов’язком належним чином розглядати усі скарги, заяви, пропозиції та шукати шляхи вирішення усіх нагальних питань, корегуючи свої плани, залучаючи додаткове фінансування, ініціюючи розгляд проблем на рівні центральних органів виконавчої влади,   – резюмував Іван Качур.

 


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.