Міжгірський очільник відзвітувався за 100 днів роботи (ФОТО)

22 липня, керівник району Андрій Шекета провів зустріч із громадськістю з приводу 100 днів роботи на посаді голови райдержадміністрації.

Як наголосив Андрій Андрійович на початку зустрічі, цими днями минає 6 місяців з початку Революції гідності, 4 місяці – з часу масових розстрілів громадян на Майдані, зараз тривають бойові дії на Сході України, тому на його пропозицію пам’ять полеглих  на Майдані та в східних областях України було вшановано хвилиною мовчання.

Відтак він оприлюднив звітну інформацію з основних напрямків роботи за 100-денний період.

Галузь молодіжної політики, підтримка багатодітних сімей. Всього в районінараховується 808 багатодітних сімей, де виховуються 2662 дитини. Обліковано 401 малозабезпечену сім”ю, де виховуються 1284 дитини (всі отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім”ям). За період квітня-червня цього року до облдержадміністрації направлено 3 матеріали на багатодітних жінок, представлених до присвоєння почесного звання України «Мати-героїня». Загалом станом на 01.07.2014 до облдержадміністрації направлено 992 такі матеріали, що складає 95,1 % від загальної кількості кандидатур. Також протягом звітного періоду 83 сім’ї отримали одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 147,1 тис.грн. за рахунок коштів районного бюджету.

 

Освіта. У 2014 році отримали атестати 363 випускників 11 класів навчальних закладів району, нагороджені золотою медаллю «За особливі досягнення у навчанні» – 21, срібною «За досягнення в навчанні» – 6,  за  результатами  ЗНО  1 випускниця 11 класу Міжгірської СЗОШ   отримала 200 балів з світової  літератури. Є ще ряд випускників, які також отримали велику кількість балів.

Є напрацювання щодо заміни системи опалення в Пилипецькій ЗОШ, а також щодо співпраці цієї школи з обласним спортивним товариством «Спартак». Спрямовано державні кошти на продовження будівництва Неровецької школи, 173 тисячі гривень заплановано виділити для Синевирської школи, вирішується питання фінансування добудови Міжгірської СЗОШ ім. А.Волошина.

Культура . За  період   квітня – травня  поточного  року  проведено  комплекс  заходів до    Дня  вшанування   пам’яті  загиблих у Другій Світовій війні, Дня  Матері, Дня захисту  дітей, свята  ,, Проводи  отар  на  полонини “. заходи з  відзначення  в  районі 18-ї  річниці Конституції України та 69 -ї  річниці  входження  Закарпаття  до  складу  України.

Всі заходи у зв”язку із складною ситуацією в державі проводилися з обмеженням розважальних програм, практично без використання бюджетних коштів.

Погашено  заборгованість по виплаті видатків  із  проведення   видовищних  заходів  за  минулий, 2013 рік. Зараз основним завданням є початок робіт  з реконструкції з  добудовою приміщення  районного  Будинку  культури  та центральної  районної  бібліотеки.

Вирішується питання щодо відкриття філії дитячої музичної школи в селі Синевир.

В галузі охорони здоров”я приємним є той факт, що порівняно з відповідним періодом минулого року вдвічі зменшилася дитяча смертність.В Міжгірській районній лікарні  відновлено роботу рентгенологічного кабінету в поліклінічному та протитуберкульозному відділеннях. Найближчим часом буде оголошено конкурс на зайняття посади керівника структурного підрозділу райдержадміністрації, що відає питаннями медичного обслуговування населення.

До загального фонду бюджету району станом на 1 липня 2014 року надійшло платежів у сумі 11470,5 тис.грн, що на 906,7 тис.грн більше уточненого плану, або  виконання становить  108,6 відсотків. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надійшло платежів більше на суму 1047,0 тис.грн, або на 10  відсотків.

Із виконанням затверджених планових завдань справились всі місцеві ради району.

Питома вага підприємств району за основними видами економічної діяльності така — оброблення деревини та вироби з неї – 51,5%, легка промисловість – 21,2%, постачання та розподілення газу – 27,3%. Обсяг реалізованої продукції підприємствами основного кола статистичної  у відпускних цінах за січень – червень 2014 року склав 16214,8 тис.гривень  або на 11,8 % більше  відповідного періоду минулого року.

У районі здійснюється контроль за дотриманням стабільних цін на хліб та основні продукти харчування.

Голова райдержадміністрації А.А.Шекета надав вичерпні відповіді на запитання Ернеста Буряса, Віталія Палапи, Володимира Рущака, а також інших представників громадськості. В тому числі було надано чіткі відповіді і на запитання щодо збору і передачі коштів на матеріально-технічне забезпечення обласного батальйону територіальної оборони.

Також керівник району наголосив, що підтримує конструктивну співпрацю з депутатами районної, місцевих рад. Завжди радий почути цікаві пропозиції від депутатів обласної ради та лідерів громадських об”єднань.

Повністю звіт голови райдержадміністрації про проведену за 100 днів роботу буде опубліковано найближчим часом у ЗМІ.

Міжгірська РДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *