Громадянська позиція - Закарпатська область

Містян запрошують відвідати експериментальну виставку словацьких художниць «Жінки Ужгорода»

Містян запрошують відвідати експериментальну виставку словацьких художниць «Жінки Ужгорода»

Відкриття виставки – 29 листопада 2017 о 18:00 у лекційній залі «Совиного гнізда» (Ужгород, вул. Ракоці, 2).

Нам часто дорікають, що «з вашим сучасним мистецтвом нічого не зрозуміло» і «треба бути ближче до людей». І ось ми вирішили стати ближче. Впритул до жителів Ужгорода, разом із ними і заради них. І провели невеликий освітньо-мистецький експеримент, в якому звичайні перехожі творять сучасне мистецтво разом із митцями.

Результати експерименту – на виставці «Жінки Ужгорода», яку створили молоді, але амбітні художниці Інгрід Кепкова та Вікторія Лендєлова (Словаччина, Кошице). Роботу над нею вони почали ще під час 2-місячної міжнародної мистецької резиденції, яку організовував Мистецький центр «Кубло» у лютому-березні цього року.

На виставці: фото-, аудіодокументація та перформенс. «Виставка – це наші інсайти з приводу деяких аспектів життя жінки в Ужгороді, які приходили до нас через процес ознайомлення з «соціальними настроями» на вулицях міста. Нас надихало дослідження, як змінюються та уживаються концепції традиційної краси жінки та сучасної естетики. Наші інтерв’ю складаються з простих питань, а відповіді учасниць виявляють приховані відтінки їхнього життя», – говорять авторки.

Цією виставкою Мистецький центр «Кубло» (ГО «Асоціація сприяння освіті та культурі «ЛІК») завершує освітній проект «Майстерня соціального проектування», який був частиною проекту «Громада, що навчається: трансформація конфліктів в Україні та Молдові через активну громадську участь» (DVV International, ГО «Інтеграція та розвиток», проект виконувався за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини).

Виставка працюватиме до неділі, 3 грудня, з 13 до 19 год., однак перформенс буде тільки під час відкриття. Вхід вільний.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *