Letyshops

Міський голова Ужгорода “відмахнувся” від проблеми 83-річної пенсіонерки 500-гривневою купюрою (ДОКУМЕНТ)

пилипинецьДо редакції “Трибуни” у відчаї звернулася 83-річна ужгородська пенсіонерка Ганна Василівна Пилипчинець, яка стала жертвою розвалу комунальної системи обласного центру Закарпаття. Ще у квітні 2015 року на вході до багатоквартирного будинку по вул. Станційній,44, в якому мешкає жінка, прорвало трубу. Вода, яка витікала тривалий час, підмила стіни під квартирою, від вологи прогнила підлога і завалилася мебель.

Комунальні сантехніки халатно відносилися до своїх обов’язків, мовляв це не їх проблема. Коли частину пошкодженої труби замінили, то вентиль перекриття стояка води у під’їзді встановили прямо у квартирі старенької, до будинку і надалі вода подається аварійними трубами.

Витрати на ремонт квартири Ганни Пилипчинець склали 27 тисяч гривень, які пенсіонерка позичила у сусідів. Спочатку жінка намагалася просити у міської влади матеріальну допомогу, але все, на що спромігся Ужгородський міський голова Богдан Андріїів – відмахнутися 500-сотгривневою купюрою, символічно, адже таку саму суму пані Пилипчинець отримала в минулому році за те, що проголосувала за нього на виборах мера міста.

Зараз жінка вже не хоче від влади Ужгорода нічого крім того, щоб до будинку замінили аварійні водопровідні труби, адже ще одного підтоплення вона не переживе…

photo6

photo1 photo2 photo3 photo4 photo5

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *