Міський голова Андріїв має намір задобрити правоохоронців земельними наділами в елітному районі Ужгорода (документ)

Міський голова Андріїв має намір задобрити правоохоронців земельними наділами в елітному районі Ужгорода (документ)

На наступній сесії міськради мер Богдан Андріїв все ж таки має намір “протягнути” виділення земельних ділянок у елітному районі Ужгорода по вулиці Буковій (знаходиться в лісі неподалік прикордонної застави). Це питання виносилося на сесійне засідання 28 серпня 2018 року, але було зняте з порядку денного. Пікантність ситуації в тому, що землю виділяють нібито для потреб учасників АТО, але насправді вони будуть лише підставними особами на яких оформлять землю для потрібних людей.

Напередодні серпневої сесії озвучив цей факт на своїй сторінці у мережі Фейсбук колишній голова Закарпатської облради Володимир Чубірко:

Зупинюся лише на одному моменті – роздача земель АТОшникам. Ніби й чудово, що нашим воїнам нарешті почали надавати те, що передбачено законом, але коли уважно придивитися, то виходить, що є в нас одна категорія АТОшників, які роками стоять у черзі і яким передбачено земельні ділянки на масиві, по вулиці Собранецькій, де планувалося кладовище. І є невеличка група, яким виділяють землю по вулиці Буковій. Хто не знає – це такий модний, елітний райончик неподалік “погранзастави”. І, чомусь, більших цих отримувачів землі – не ужгородці. Я б дуже хотів помилятися, але, знаючи жадібність наших окремих міських обранців, керівництва міста, не можу співзіставити це і факт виділення землі АТОшникам в елітному мікрорайоні… Словом, слідкуємо, з якою швидкістю ця земля змінюватиме власників, – зазначив Володимир Чубірко.

Джерела “Трибуни” стверджують, що землю в “курорртному” масиві обласного центру Андріїв має намір  роздати на “піджаків” для працівників правоохоронних органів та керівництва лісової галузі, яке дає погодження на виділення земельної ділянки межуючої з лісом. Правоохоронці ж за це мають бути лояльнішими до Ужгородського міського голови, адже на ньому “висить” купа кримінальних проваджень та підозра про розкрадання бюджетних грошей на мільйони гривень.

Питання роздачі землі “атошним піджакам” не пройшло через звичайну жадібність мера, адже депутати голосують за “грошові” питання лише при умові отримання дивідендів – роздача кешу з чорної каси, або паритетне отримання земельних ділянок в іншому місці.

Після рішення Ужгородського міськрайонного суду про взяття під варту Ужгородського міського голови з можливістю внесення застави Андріїв став більш здатним до компромісів з депутатським корпусом, адже можливостей для маневру і кидків своїх колег стає все менше.

Думаємо, що СБУ, прокуратура, Нацполіція мають звернути особливу увагу на земельні оборудки Ужгородського міського голови і належним чином відреагувати на порушене питання.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.