Міська влада Будапешта активно підтримує Україну

Міська влада Будапешта активно підтримує Україну

Під час відрядження в країни ЄС радник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини закарпатець Роланд Цебер завітав до мера Будапешта Гергея Корачоня та заступника голови фракції Momentum Mozgalom в Угорському парламенті Давіда Бедо.

Про результати зустрічі Роланд Цебер  поділився на офіційній сторінці.

“У першу чергу подякував політикам за їхню чітку, сміливу, відкриту і не змінну позицію, яка кардинально відрізняється від позиції теперішнього керівництва уряду Угорщини, за допомогу, яку неодноразово надавала громада міста Будапешт нашим особам які проживають за межами України, та за допомогу в гуманітарному секторі. Вони зазначили, що й надалі також мають намір допомагати, чітко розуміють, що допомога дуже необхідна. Тому вже напрацьовуємо плани, які будуть реалізовані вже на початку 2023 року. Зокрема, планується поїздка декількох мерів столиць європейських країн до нашої столиці.” – зазначив Роланд Цебер.
На зустрічі також обговорювались відносини між двома країнами.

“Всі ми усвідомлюємо те, що вони, м’яко кажучи заходять в глухий кут і знаходяться на історичному мінімумі. Тому основною темою для обговорення були питання, що стосуються співпраці, які крок за кроком, в перспективі наблизять наші країни у більш кращі відносини. Зокрема відвертою темою для обговорення було питання етнічних угорців, які проживають на території України.” – пише радник.
За його словами, молоді, прагматичні й перспективні угорські політики тверезо дивляться на сучасний стан речей, які відбуваються у двосторонніх відносинах між Угорщиною та Україною, готові докласти зусиль для того, щоб змінити все на краще.

https://

“Дякуємо громаді міста #Budapest та меру Karácsony Gergely за передані 15 автобусів для потреб України.
Керівництво міста Будапешт завжди було солідарними з Україною. Як зазначив мер міста : «світ не в порядку, і наш моральний обов’язок – простягнути руку допомоги тим, хто її потребує».
Дякуємо за його непохитну позицію, яка близько не така, як в керівництва уряду Угорщини” – заявив Роланд Цебер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *