Letyshops

Мінстра оборони Гелетея змінив на посаді інший закарпатець – Іван Руснак

Іван РуснакМукачівця Валерія Гелетея нардепи таки звільнили з посади керівника МО України. Однак його крісло зайняв – зі статусом тимчасово виконуючого обов’язки міністра оборони України – інший представник Закарпаття – Іван Руснак.

Верховна Рада на закритому засіданні призначила Івана Руснака тимчасово виконуючим обов’язки міністра оборони. Про це “Обозревателю” повідомив джерело в ВР.
На сайті Міноборони зазначено, що Руснак є заступником глави Мінооборони Валерія Гелетея.
Народний депутат фракції “Свобода” Ігор Мірошниченко також назвав Руснака в.о. у своєму пості на Facebook і розмістив його фото під час виступу.
Інформацію про те, що замість Валерія Гелетея в Раді 4 вересня виступав його заступник Іван Руснак, підтвердив у коментарі ЗМІ нардеп від “Батьківщини” Андрій Сенченко.
Відзначимо, що 2 вересня Рада викликала Гелетея, проте він так і не з’явився, так як знаходиться на саміті НАТО з президентом України Петром Порошенко.

Довідка
Руснак Іван Степанович народився 1952 році в с. Ділове, Рахівського району, Закарпатської області.
Генерал-полковник ВПС України (2008), доктор військових наук (1996), професор (1996), Заслужений діяч науки і техніки України (1998).
Є останнім офіцером у складі Збройних сил України, який здобув вищу військову освіту в Академії Генерального штабу колишнього СРСР.
7 листопада 2007 був призначений на посаду командувача Повітряних Сил Збройних Сил України. 12 серпня 2010 знятий з поста командувача ВПС України і відправлений до розпорядження Міністра оборони України.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *