Мінометники “Закарпатського легіону” кращі в зоні ООС

Мінометники “Закарпатського легіону” кращі в зоні ООС

За результатами змагань та підрахунками балів у першій групі мінометів 82-мм калібру кращим визнаний підрозділ 128 окремої гірсько-штурмової бригади. Найсильнішими в другому протистоянні 120-мм систем «Молот» і «Сані» виявився мінометний розрахунок окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». Усі команди-переможці нині тримають оборону українських позицій в складі оперативно-тактичного угрупування «Схід».

На Приазов’ї в районі відведення важкого озброєння добігли кінця змагання на кращий мінометний розрахунок серед підрозділів Об’єднаних сил.

За словами начальника артилерії Об’єднаних сил полковника Богдана Союшкіна, мінометник — це надскладна артилерійська спеціальність, що потребує добрих знань справи та стресостійкості в будь-якій ситуації. Саме тому для визначення кращих у змаганнях впроваджено спеціальну та спортивну номінації.

‒ Під час спортивної складової армійці долали смугу перешкод, розвантажували та завантажували боєприпаси з автомобіля ГАЗ-66, розбирали та збирали автомат Калашникова, метали імітовану ручну гранату та стріляли зі стрілецької зброї. Крім того, військові надавали первинну медичну допомогу бойовому побратиму, що зазнав поранення, а також здійснювали його евакуацію у безпечне місце, ‒ зазначив Богдан Союшкін.

Наступного дня у спеціальній номінації мінометні розрахунки виконали нормативи на мінометах 82-мм та 120-мм калібру, зокрема приведення міномета в бойове положення, орієнтування міномета, наведення в ціль, виставлення та збирання гарматного коліматора та приведення міномета в похідне положення.

Головним показником майстерності та навченості військовослужбовців стала бойова стрільба зі штатних мінометів. Командири розрахунків із використанням лише бінокля безпосередньо на місці визначали дальність до цілі та проводили коректуру стрільби. Для виконання вправи та враження мішені кожному з розрахунків було надано лише п’ять мін, повідомляють на офіційній сторінці Операції об’єднаних сил.

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *