Міністра юстиції допитають у справі про напад на закарпатських журналістів (документ)

Міністра юстиції допитають у справі про напад на закарпатських журналістів (документ)

Редактор газети “Сила народного контролю” Лариса Ступак направила клопотання про вжиття ефективних заходів розшуку громадянки Сичової Л.С.

Перебуваючи у розшуку за переховування від слідства, Лада Сичова, яка підозрюється у хуліганських діях, вчинених відносно журналістів, спокійно бере участь у масових заходах, публікує кожен день на своїй сторінці в мережі ФБ публікації, ( а відділ кіберполіції до речі , бездіє) , та навіть ходить на особисті прийоми до високопосадовців та хизується цим. 13.04.2017 Сичова Л.С., оприлюднила на своїй сторінці фото вірогідно зроблене в кабінеті заступника міністра Юстиції Чернишова Дениса разом із ним. Також публічно подякувала міністру Петренко П. та його заступнику за вирішення всіх її питань. Відтак, під час реєстрації на особистий прийом до заступника міністра, Сичова Л. мабуть пройшла процедуру реєстрації, та вказала своє місце перебування для отримання письмової відповіді від міністра. Правоохоронні органи Закарпатської області збились з ніг, розшукуючи Сичову Ладу, але з моменту оголошення її у розшук, так і не змогли встановити її справжнє місце перебування.

Тепер Міністр юстиції Петренко та його заступник Чернишов Денис допоможуть слідству в розшуку підозрюваної особи. Взагалі то вони зобов’язані були одразу повідомити правоохоронні органи про те, що до них прийшла розшукувана особа, але вони, мабуть скажуть, що не мали такої інформації і не заходили до реєстру осіб, що її оголошено в розшук. Нагадаємо, що громадянку Сичову Ладу Сергіївну , відому ще, як Лада Листопад, Лада Соколова вперше оголосили в розшук ще у 2014 році. Тоді її розшукував Святошинський суд м. Києва, а з 2017 року – Ужгородській відділ поліції, – повідомила Лариса Ступак.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *