Мешканців та гостей Закарпаття просять утриматися від походів у гори через небезпеку сходження лавин

лавинонебезпекаУвага, небезпека сходження лавин! У зв’язку з цим, з метою попередження надзвичайних ситуацій, пов’язаних із загубленням людей у горах та сходження лавин Управління ДСНС України у Закарпатській області звертається до мешканців та відпочиваючих утриматися від походів у гори до покращення синоптичної ситуації та прислухатися до порад рятувальників.

Інформація для реєстрації туристичних груп також розміщена на офіційному сайті Управління держслужби з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області http://www.zk.mns.gov.ua/

гори-зима

Шар свіжовипавшого снігу за дві доби на високогір’ї східної частини складає 20-30см. Сніговий покрив на крутих схилах недостатньо закріплений (помірно або слабо) та не ущільнений.

Сходження лавин можливе при незначних додаткових навантаженнях на крутих схилах. Можливе спонтанне сходження малих та окремих середніх лавин та карнизів. На високогір’ї Закарпатської області 02.12 зберігається лавинонебезпечно: на високогір’ї східної частини області ІІІ (підвищена) ступінь лавинної небезпеки (з V ступенів по міжнародній шкалі); на високогір’ї центральної частини області зберігається І (незначна) ступінь лавинної небезпеки (з V ступенів по міжнародній шкалі).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *