Doc.ua запис до лікаря

Мешканці ужгородської багатоповерхівки мають намір “презентувати” меру екзотичних тарганів (фото)

Мешканці ужгородської багатоповерхівки мають намір “презентувати” меру екзотичних тарганів (фото)

Мешканці п’ятиповерхового будинку на вулиці Капушанська, 25 обласного центру б’ють на сполох. Їх помешкання окупували неприємні гості з теплих країв – мадагаскарські таргани, великі тропічні комахи, відомі також під назвою «гігантські шиплячі таргани». Це одні з найбільших тарганів на Землі. Місця зосередження “гостей” вогкі підвали та горища, на яких гніздяться голуби. Комахи можуть бути розносчиками небезпечних інфекційних захворювань.

Мешканець будинку Володимир Струтинський ініціював збори громадян, на які запросив представника управлінської компанії по обслуговуванні території  та приватної санепідеологічної служби. Управлінець повідомив громадянам, що його структура не може боротися з затопленням підвалів будинку, це проблема дірявих комунікацій міської ради та відсутності ефективної зливної каналізації, коли міськрада зможе ліквідувати проблему тоді облслуговуюча структура зможе викачати воду та очистити підвал. Роботи по очистці горища від голуб’ячого посліду та встановлення решіток для запобігання появи птахів можливо провести найближчим часом.

Представник приватної санепідологічної служби повідомила, що мадагаскарські таргани з’явилися в Ужгороді разом з мешканцями тропічних країн, які кілька років тому масово поселилися в Ужгороді, каже, що індуси навіть вживають їх в їжу. Боротися треба системно, обробляючи одразу всю площу горища і підвалу. Ціна обробки отрутою недешева, 20 гривень за квадратний метр. При значних об’ємах роботи є скидка. Вартість обробки 3-кімнатної квартири складає 600 гривень.

Присутній на зустрічі журналіст Павло Федака запропонував присутнім йти зі свою проблемою прямо до міського голови Богдана Андріїва і вимагати негайного усунення проблем, які належать до компетенції міської влади. Інакше чиновники департаменту міського господарства “зажують” проблему і нічого не робитимуть. Один з присутніх мешканців будинку запропонував збирати тарганів у мішок і презентувати у якості “подарунку” для ужгородського мера.

Влада Ужгорода не може ігнорувати проблеми безпеки громадян.

Світлини Данила Баника та мешканців будинку.

 

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *