Мешканці Чопа зареєстрували петицію з вимогою позбавити екс-мера незаконно отриманої нагороди

Про проблеми чопського міського водопостачання можна писати цілі романи або новели. Вирішенням проблеми питної води займалися всі міські голови, правда одні дійсно старалися та стараються максимально вирішити її, а інші розваливши всі попередні напрацювання отримували державні нагороди. Повідомляє видання “Мій Чоп”.

Тут мова йтиме про державну нагороду «За заслуги ІІІ ступеня», яку отримала колишній міський голова за неіснуючу артезіанську чопську питну воду.
Для отримання високої державної нагороди у 2007 році колектив міської ради надав характеристику міському голові – шедевр брехливості: «прокачано свердловини, закуплено артезіанські насоси, прокладено водогін від підземного водозабору до мережі постачання міста, в результаті проведеної роботи місто отримало чисту артезіанською воду в кількості 500 м³ на добу».
Як стверджують працівники міської ради, які працювали в 2007 році ніяких зборів трудового колективу в травні не було та й такої рекомендаційної характеристики вони ніколи нікому не погоджували. Більш того, копія протоколу загальних зборів колективу Чопської міської ради, проведення яких є обов`язковою умовою для порушення клопотання про присвоєння державних нагород, відсутня у архіві Закарпатської обласної адміністрації, про що офіційно повідомлено міських активістів.
Враховуючи, що в цей час головою Адміністрації Президента України був Віктор Балога, то напевно такого клопотання від Закарпатської ОДА в Київ не подавалося.
Тобто, обманним шляхом без публічного та відкритого обговорення та з «липовою» характеристикою з неіснуючою артезіанською водою та іншими невидимими для містян досягненнями було введено в оману Президента України і отримано державну нагороду.

Знаючи це, активні мешканці міста на офіційному сайті Чопської міської ради зареєстрували електронну петицію «Про звернення до Президента України щодо незаконно отриманого ордену “За заслуги”»..
Для її розгляду депутатами Чопської міської ради необхідно щоб протягом 90 днів було зібрано 100 електронних підписів.

Отже, буде чи не буде звернення до Президента України, шановні мешканці Чопа, залежить тільки від Вас.
Підписати електронну петицію можна сайті Чопської міської ради за цим посиланням.

цар