Мешканець Берегова зібрав понад 3000 дзвіночків і увійшов до Книги рекордів

Мешканець Берегова зібрав понад 3000 дзвіночків і увійшов до Книги рекордів

21 грудня, у Берегові експерти Книги рекордів України зробили перерахунок колекції дзвіночків берегівчанина Олександра Романа і вручили йому відповідний сертифікат рекорду України, пише rionews. 

Як повідомила керівник національного реєстру України Лана Вєтрова, всього Олександром було зібрано 3012 дзвіночків.

Олександр Роман розповів, що почав збирати дзвіночки випадково, коли на автомобілі зробив подорож аж до Норвегії на один із етапів Кубка світу з біатлону, фанатом якого він є. У Норвегії придбав декілька дзвіночків для сувенірів, а потім дорогою через інші країни так само купував по декілька сувенірних дзвіночків цих країн.

Згодом привозив дзвіночки з кожної країни, де бував, а вже потім взагалі влаштовував тури Європою спеціально задля купівлі нових дзвіночків.

Подати заявку на внесення його колекції до Книги рекордів України вирішив зовсім недавно, коли перерахував свої зібрані ним дзвіночки і побачив, що їх вдвічі більше, ніж дзвіночків у тих, кого зафіксували рекордсменом. І це при тому, що сам Олександр колекціонує виключно металеві дзвіночки.

Олександр Роман поки не знає, якою буде доля його колекції. Він вважає, що колекція могла би стати туристичною родзинкою його міста, але потрібне невелика сприяння місцевої влади.

Не виключено, що дзвіночки продовжить збирати і надалі, бо з колекцією можна потрапити і до Книги рекордів Гіннеса.

“Щодо витрат на колекціонування, то, звичайно ж, вони немалі. Але є різні варіанти того, як мені діставалися різні екземпляри дзвіночків. Наприклад, я знайшов в інтернеті колекціонера поштових марок з Пакистану. Йому потрібні були поштові марки з України. Я вислав йому якісь марки, які можна придбати просто на пошті, а він вислав мені декілька дзвіночків своєї країни. І таких подібних обмінів у мене було немало. Всього у моїй колекції дзвіночки зі 163 країн світу, але я ж не був у всіх цих країнах”, – розповів рекордсмен.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *