Doc.ua запис до лікаря

Меру Мукачева слід звернутися з позовом до власного батька й двох стрийків, а не показувати некомпетентними заявами юридичну безграмотність

МукачевоНа позов міського голови Мукачева до Окружного адміністративного суду Києва щодо фінансування професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) обласна державна адміністрація надає роз’яснення як Мукачівській міській раді, так і міському голові персонально.

Фінансування ПТНЗ за рахунок бюджетів міст обласного підпорядкування передбачене Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» (абз. 2, ст. 27) та Бюджетним кодексом України (пп. «є», п. 1, ст.89). Згідно з п.3 ст.19 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд Києва розглядає адміністративні позови щодо оскарження нормативно-правових актів Президента України, Кабінету міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.
– Жодних нормативно-правових актів щодо фінансування профтехосвіти ні Президент України, ні Кабінет міністрів України (включно з Міністерством освіти і науки) не видавали, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль. –  Ще раз нагадую меру Мукачева, що таке фінансування передбачене законом України. А закони України та інші правові акти Верховної Ради України, згідно зі ст.13 «Закону України про Конституційний суд України», розглядаються виключно Конституційним Судом України. Який приймає рішення і дає висновки щодо конституційності  законів (у даному випадку щодо конституційності абз.2 ст.27 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» та пп. «є», п.1, ст. 89 Бюджетного кодексу України).

Тому не треба своїми некомпетентними заявами прикривати небажання виконувати постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 16 червня цього року, якою Мукачівській міськраді дано місяць для прийняття нового бюджету й фінансування профтехосвіти. Місячний термін пройшов, постанову суду, яка набула законної сили, виконано не в повному обсязі, понад 9,2 мільйона гривень для повноцінного функціонування трьох мукачівських ПТНЗ так і не виділено. Нагадую також, що невиконання рішення суду – це підстава для розпуску міськради й проведення позачергових виборів. Тому заяви й позови Мукачівського мера є безграмотними й не мають жодної юридичної перспективи.

Якщо мер не хоче виконувати закон і фінансувати профтехосвіту, хай звернеться з позовом до свого батька Віктора Балоги, а також до стрийка Івана Балоги та стрийка Павла Балоги, котрі як народні депутати проголосували за «Закон про Держбюджет на 2016 рік», Бюджетний кодекс і змусили Мукачево та інші обласні міста фінансувати профтехосвіту.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Меру Мукачева слід звернутися з позовом до власного батька й двох стрийків, а не показувати некомпетентними заявами юридичну безграмотність”

  1. цей позов готував юрист втікач, який терміново звілнився подейкують киває пятами у Америку, Павло Немеш. Цей Немеш за всі роки свого керування юрвідділом візував, узаконював через прийняття на сесіях міськаради потрібні рішення клану балогів. чомусь усі начальники віддлів, управлінь масово звілнились.Чому? питання риторичне, вочевидь час розплати настає для всіх!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *