Мера Чопа Валерія Самардака на робочому місці зустрічали поцілунками та сльозами (відео)

Мера Чопа Валерія Самардака на робочому місці зустрічали поцілунками та сльозами (відео)

14 червня Чопський міський голова Валерій Самардак вийшов на робоче місце. Зранку мер трошки запізнився та щиро вибачався. Аби подолати відстань від дому до мерії йому знадобилося пів години! Кожен перехожий вважав за обов’язок особисто привітатися, поздоровити, обійнятися та навіть поцілуватися. Це було цілком щиро – жінки навіть не стримували сліз.

Сьогодні чергова сесія Чопскької міської ради. Тому мер поспішав ознайомитися з її порядком денним та обговорити з колегами, депутатами та головами комісій можливі зміни чи уточнення.

Коли Валерій Самардак піднявся сходами до міськради, весь її колектив та депутати зустріли Валерія бурхливими оплесками. Майже кожен з них учора слідкував за перепітіями розгляду справи в апеляціному суді та щиро вболівав за його подальшу долю свого керівника. Мер подякував всім присутнім за таку підтримку та гарячу зустріч.

Секретар міськради М.Чолавін запропонував Валерію Самардаку розділити свій робочій кабінет з мером, адже кабінет міського голови був опечатаний. Валерій із вдячністю прийняв цю пропозицію та під час передачі йому печатки Чопської міськради вислухав коротенькій звіт секретаря міськради М.Чолавіна про роботу за вимушеної відстуності мера.

Висловивши вдячність, Валерій Самардак оптимістично резюмував: “Будемо далі працювати”.

Валерій Наталевич

https://youtu.be/gDORQThYItk

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *