Мер Мукачева Андрій Балога будує черговий супермаркет

На вкраденій від громади землі мер Андрій Балога будує черговий супермаркет!

Цей мер, точно всім мерам мер!

Такого нахабства неможливо стерпіти, в той час коли куплені кланом Балог ЗМІ розказують про те який мер молодець, викладає тротуари бруківкою, асфальтує двори такого мера Мукачево ще не мало, Андрій продовжує робити бізнес!

Так одне з численних підприємств клану Балог почало в шаленому темпі забудовувати земельну ділянку яка належить ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “СТАРОВИННИЙ ЗАМОК”, засновниками якого є рідний брат Андрія Балоги, БАЛОГА ПАВЛО ВІКТОРОВИЧ та дружина БАЛОГА ЕДІТА ВОЛОДИМИРІВНА.

Дата державної реєстрації земельної ділянки 24.05.2016, тобто новий мер Андрій Балога вже обіймав посаду мера, і рішення про продаж за копійки ділянки було ініційоване та прочитане на сесії міської ради саме Андрієм, так як і передбачено регламентом ради!

Ось так дорогі друзі, поки всі радіють новому асфальту сумнівної якості біля своїх під’їздів, та вихваляють мера, а мер тим часом краде від всіх мільйони та робить на НАС бізнес!

Оліга́рх — особа, що володіє великою власністю в країні, та має вагомий вплив на державні органи влади. З політологічної точки зору олігархи — це можновладці, які використовують монополізовані ними сектори економіки для концентрації у своїх руках політичної влади, а політичну владу — для збільшення власних капіталів. Сучасні олігархи володіють багатоманітними суспільними ресурсами: економічними (промислові та фінансові підприємства й установи), інформаційними (друковані та електронні ЗМІ), політичними (партії, парламентські групи й фракції, важливі державні посади, вплив на перших осіб у державі)

балога андрій

1 comment

ага будує, а чому смолош не пустить нормальних інвесторів, щоб відкрили інші марки супермарполію.кетів для чесної конкуренції???
боїться що не витримає, не буде можливості збагачуватися на мукачівціях через монополію?
його депутатськоє ЄЦівськоє стадо голосує більшістю за злочинні проекти , рішення виносяться тією ж більшістю ЄЄцівців, які прямо залежні від балог, бо свого часу всі за хабарі сіли в крісла керівників шкіл, садочків, лікарень, держустанов, тому і бояться втратити лакомі насижені місця, до яких їх гузиці приросли. А хто не зними за! той піде на знищення. Всі освітяни одноголосно на останній сесії проголосували за знищення Екоцентру та закладів позашкілля, які незаконно ліквідували за часів мера-злодія лендела золія, який втілював у реальність шкурні інтереси клану балог. Ті які дуже лижуть гузицю молодому меру отримали посади директорів шкіл, серед них єцовка Ковач Люда, артістка і певіца културна…Мотильчак Михайло колишній нач.управл.освіти Закарпатської ОДА, який всівся в крісло директора школи №5, яка тепер є правонаступницею ліквідованої станціїї юних техніків.Вигнали з області, в мукачеві приземлився на запасний аеродром….

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *