Мегахабарника призначили головлікарем Рахівської лікарні (ДОКУМЕНТ)

Сьогодні,08.07.2014р., голова Рахівської РДА від БЮТу Ірина Вербіцька(Ківер) призначила головним лікарем Рахівської районної лікарні представника ЄЦу Медведя Віктора Васильвича, який в 2010р., будучи головою Рахівської РДА був затриманий на хабарі в 50 тисяч доларів США за земельні махінації. Крайові ЗМІ тоді широко висвітили той інцидент. Про це інформує голова Закарпатської ОПО “Справа і Честь” Микола Кокіш-Мельник.

Також, В.Медвідь оформив на підставних осіб із чоловіком голови Рахівської РДА Вербіцьким В.В. немалу кількість земельних ділянок на полонині Головчиска с.Лазещина, полонині Драгобрат смт.Ясіня та в урочищі Горішків(Яблунецький перевал) прямо в лісвому масиві ДП “Ясінянське ЛМГ” Рахівського району. Крім того, Медвідь В.В. має спільний аптечний бізнес із колишнім головою Партії Регіонів у рахівському районі Беркелою М.М. Також, Медвідь В.В. будучи головою Рахівської РДА «вкрав» земельну ділянку із території Рахівської лікарні та земельну ділянку під ведення ОСГ нібито для свого тестя прямо із території Рахівського спортивно стадіону.

Разом із тим, голова Закарпатської ОПО “Справа і Честь” Микола Кокіш-Мельник  неодноразово звертався в прокуратуру різних рівнів з приводу незаконного виділу земельних ділянок в лісовому фонді колишнім головою Рахівської РДА В.Медведем, однак прокуратура вперто ці злочини чомусь не хоче реагувати! Складається враження, що в Рахові «горе» політики вчасно лягають чи прогинаються під будь-кого чи будь-який режим щоб саме головне бути біля корита!

Невже за такі кадрові призначення «нової» влади Небесна Сотня поклала голови?

медвідькузан

 


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

2 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.