Медиків Іршавської лікарні примусово звільняють (відео)

Окремі медики Іршавської міської лікарні звернулися до суду, адже їх просто загнали у глухий кут. Ці люди наразі можуть опинитись без роботи.

Хто і чому вирішив звільнити медичних працівників. Майже 20 років пані Марія працює у Іршавській міській лікарні. Та нещодавно почула шокуючу новину. Такі ж самі пропозиції чекали на інших працівників пологового відділення неонатального посту цієї лікарні. Раніше це була центральна районна лікарня. У зв’язку з реорганізацією вона стала міською.

Аргументували таке рішення браком коштів у лікарні, нібито утримувати всіх працівників немає змоги. А медичні працівники кажуть, їхнє відділення надзвичайно важливе. Жінки довгий час чекали на рішення, яке задоволить всіх –і адміністрацію, і працівників. За роз’ясненням ситуації вирішили піти до завідуючого лікарні. Спочатку нам сказали, що він занятий, приймає пологи. Коли знімальна група сказала, що зачекає – почули. що в лікарні карантин.

Медичні працівники звернулися до суду, адже вважають, що таке звільнення є абсолютно незаконним.Чи адміністрація закладу піде на зустріч працівникам які багато років віддали роботі у цьому закладі покаже час.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *