Категорії Новини

Медична блешня Азарова

Передвиборчий “попувлізм без мила” Прем’єр-міністра Азарова – блешня на яку ловить довірливих виборців. З телеекранів розказує нам казки, як його уряд піклується про здоров’я нації, особливо робить наголос на хворих гіпертонією. Він стверджує, що вже підписаний меморандум з виробниками, які обіцяють не підвищувати ціни на ліки.

Є також домовленість з аптеками про зниження цін. Критикує п. Азаров як виробників ліків, так і посередників, які безпідставно завищують ціни і наживаються на людській біді. За кордоном ті ж самі ліки продаються у 6, 8 разів дешевше ніж у нас. Його б устами – мед пити. Меморандум почав діяти з першого жовтня 2012 р. Я відвідав одну із аптек міста і попросив продавців показати перелік назв ліків, які будуть відпускатися хворим по зниженим цінам. У переліку оказалося 7 груп лікарських засобів, що складають 241 найменування. Ознайомившись з переліком назв, настрій у мене погіршився, бо моя дружина має гіпертонічну хворобу, пережила інфаркт, і ліки, які вона приймає, а їх аж 8 назв, але їх у переліку я не виявив. До інфаркту моя дружина користувалася ліками, які входять у той злополучний перелік. За ліки, які приймає дружина приходиться викладати майже 4 частину з пенсії. Звернулася вона до лікаря з проханням, чи не можна замінити дорогі ліки на дешевші, які входять у перелік здешевлення. Лікар їй відповів: «Якщо хочете ще трошки пожити, мусите приймати ліки, які ми вам призначили».

Замінити ліки на дешевші, які входять у перелік, ми не можемо, бо вони лікувального ефекту не дають, тому що виготовлені з крейди і крохмалю. Ось так!

Обіцянки не піднімати ціни на ліки – Азаровська блешня-дурилка. За останні три тижні на Каптопрес, який вважається «швидкою допомогою» при підвищеному тиску, ціни підняли майже на 10%. Піднімають ціни і на інші ліки.

Передвиборчий популізм діючої влади, обурює і розчаровує нас виборців, бо спекулювати на хворобах людей – великий гріх. Замість конкретних справ та справжнього вболівання за здоров’я української нації, очільники від діючої влади, позичивши очі у Сірка, нас дурять і годують обіцянками, тим самим ще більше погіршуючи стан здоров’я хворих громадян.

Василь Тегза,

ветеран праці,

м. Ужгород

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *