«Медовий місяць» на Закарпатті генерала Петрова підходить до завершення

«Медовий місяць» на Закарпатті генерала Петрова підходить до завершення

По це пише на своїй сторінці у Фейсбук Павло Федака.

Генерал-майору СБУ Олексію Петрову не раді на Закарпатті. Місцеві політичні еліти (клани) бачили на посаді голови ОДА підконтрольну їм фігуру. Напередодні призначення у місцевих ЗМІ йшла масована атака на майбутнього голову з використанням критичних матеріалів про Петрова журналіста Володимира Бойка. Очевидно, що хотіли схилити ОП до зняття незрозумілої кандидатури. З призначенням 23 квітня на посаду генерала хай припинився, не слідкував, але думаю більшість негативних постів повидаляли))). Бояться помсти.
Олексій Петров швидко оцінив обстановку і добився результатів по деяким напрямкам. Головний успіх – це переключення грошових потоків на митному посту «Тиса», за місяць до держбюджету поступило з «італійських бусиків» майже 50 мільйонів гривень, які раніше отримувалися у формі хабарів і ділилися між організаторами схеми та правоохоронними органами, що її дахували.
Призначення «своїх» заступників із середовища конторських дало чітке розуміння того, що договорняка з місцевими елітами не буде. Чи справляться «варяги» з поставленими завданнями у надскладному в геополітичному регіоні покаже час. Моя порада – головне не перегніть палку, бо велика частина закарпатців до цих пір негативно ставиться до галичан через призму правління першого секретаря закарпатського обкому КПРС Генріха Бандровського, який тягнув на всі керівні посади в області вихідців з того регіону.
Місцеві клани не бояться генерал-майора СБУ Олексія Петрова. За часи свого існування вони накопиличи колосальні ресурси і виховали цілі покоління вірних їм людей у всіх сферах управління, судової системи та правоохоронних органах. Для цього на протязі десятиліть вкладалися кошти у навчання дітей, які потім ставали вірними штиками і виконавцями волі кланів. Мукачево яскравий тому приклад, ніхто не міг навести лад у цьому місті, можна було тільки домовитися з одними проти інших.
Перший дзвіночок-попередження для голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова пролунав у Великому Березному під час наради за участі керівників району. Місцевий активіст Паша Павлов «погнав» на голову райради Ярослава Шукаля, але мішенню був Олексій Петров, у якого поцікавилися роботою у « 5 відділі», очевидно малося на увазі 5 управління ДКР СБУ. Посилався активіст також на журналіста Володимира Бойка і у стрімі каже, що його турбує питання вбивств працівниками департаменту не тільки сепаратистів, а й громадян на території України. Петров парирував, що СБУ опитало Володимира Бойка з цього приводу і він сказав, що ця інформація є його власним оціночним судженням. Міг ще сказати, що вони з Володимиром Марковичем зустрічалися в ефірі центрального телеканалу і там Бойко не був таким категоричним, але не сказав.
До матеріалів Бойка щодо Олексія Петрова треба підходити обережно, адже він, починаючи досліджувати «біографію» генерала до 2014 року, в різних постах називає різні посади на яких той перебував, з часом появляються нові подробиці, які виключають попередні. Метою публікацій, очевидно, є прикриття заду одного з міністрів на випадок провалу резонансної справи розслідування вбивства Павла Шеремета.
На даний момент Олексій Петров впевнено почуває себе в «губернаторському» кріслі, але має набрати радників, які добре розуміються у специфіці Закарпаття, адже я ще не торкнувся такого важливого питання, як угорський чинник, а Будапешт має всі важелі впливу не тільки на угорців, але й на місцеві клани.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *