Мати загиблого на Закарпатті прикордонника з’ясовує обставини смерті сина (відео)

Мати загиблого на Закарпатті прикордонника з’ясовує обставини смерті сина (відео)

Військовослужбовець Чопського прикордонного загону Артем Філоненко, за версією  військового прокурора Ужгородського гарнізону Ціцака Олега, покінчив життя самогубством під час несення служби 20.06.2017 року.

Прокурор стверджує, що Артем Філоненко вистрелив собі у підборіддя з автомата Калашникова просто під час несення служби. Після того, як вистрелив в себе залишив передсмертну записку під якимось каменем. Батькам військового телефоном повідомляли три різні версії загибелі їх сина.

Передсмертну записку військові привезли до Новоукраїнки разом із труною Загиблого і записка пішла гуляти по руках мешканців міста. Коли мати загиблого, серед останніх побачила записку, висловила сумнів, що це писав її син. Вчиняти самогубство у Артема не було жодних причин. Тому батьки поїхали до Закарпаття, де проходив службу їх син, щоб дізнатись правду про останні хвилини його життя.

У військовій прокуратурі їх почали допитувати у якості потерпілих, але військовий прокурор Ціцак Олег припинив допит і сказав, що батьки не є потерпілими по справі. Схоже, він збирається зробити підозрюваних саме з них. Адвокати почорнілих від горя батьків, подали до Олега Ціцака клопотання про визнання потерпілими батьків Артема , щоб батьки мали змогу ознайомитись зі справою. Натомість прокурори винесли постанову про відмову у задоволенні такого клопотання.

https://www.youtube.com/watch?v=X50_g3tjGaI&feature=youtu.be

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *