Матір закарпатського ведмежатка вбили браконьєри, – природозахисники

🆘 В’ЯЗНИЦЯ ЗАМІСТЬ ПРИРОДНОЇ ВОЛІ ДЛЯ ЦАРЯ КАРПАТ🆘
‼️ Вже майже тиждень топ-новиною інформаційного простору є подія «порятунку» ведмежати на території Ужанського національного природного парку, яке нібито відбилося від матері-ведмедиці і загубилось.
‼️ Це все чергова брехня‼️
‼️ Попри ейфорію радості від події примусового вилучення «ЦАРЯ Карпат» з природніх умов більшість свідомих громадян задались важливим і логічним питанням «А ДЕ МАТИ-ВЕДМЕДИЦЯ?»,
‼️як зазначають науковці і розуміють пересічні громадяни, ведмедиця ніколи не залишить своє потомство, зв’язок ведмедиці і ведмедят надзвичайно сильний і коли Вам здається, що Ви в лісі зустріли саме ведмедя то знайте, що мати-ведмедиця десь близько і ніколи не дасть Вам його вилучити чи заподіяти йому шкоду.
‼️ Без сумніву, більшість розуміє, що червонокнижну ведмедицю швидше за все вбили, і вбили не десь у мисливських угіддях, а вбили на території природно-заповідного фонду, в центрі Європи, на території Ужанського національного природного парку, який створювався саме з метою охорони природи в т.ч. і створення безпечних умов для проживання фауни, особливо червонокнижної, особливо «царя Карпат» – бурого ведмедя, якого на території Українських Карпат залишилась мізерна кількість особин.
Повна публікація за посиланням:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *