Матеріально-технічне забезпечення військових батальйону та тих закарпатців, які сьогодні перебувають у зоні АТО – першочергове завдання

Про це йшлося сьогодні, 28 липня, під час брифінгу.

– Днями мав нагоду передати необхідне спорядження для працівників МВС, котрих сьогодні відправили на Схід України. Сьогодні в області меценати, благодійні та громадські організації збирають багато речей та коштів для наших військових. Було прийнято рішення, що ці гроші і речі будуть використані і для потреб батальйону, і для військових в АТО. Зокрема, днями спорядження було закуплено для прикордонників, які поїдуть на Схід.
лунЗараз багато спекуляцій на тему, що стосується розподілу грошей для потреб армії. Для того, щоб гроші були витрачені максимально ефективно, працює робоча група з представників громадськості, журналістів, представників громадських організацій.

Ті гроші, які були зібрані меценатами, небайдужими громадянами, будуть витрачатися на першочергові потреби: ми отримуємо перелік від військових, прикордонників, міліції тощо необхідних їм речей і намагаємося придбати потрібне спорядження.
Григорій Дорошенко, представник Закарпатського обласного координаційного центру з питань оборонної та мобілізаційної діяльності, юридичної та правової допомоги розповів, що Координаційний центр працює для злагодження усіх дій для допомоги як батальйону, так і військовим в зоні АТО:
– На сьогоднішній день в батальйоні територіальної оборони створена робоча група для контролю за розподілом коштів та визначення першочергових потреб батальйону. Усі гроші, які були виділені сесією обласної ради, чи зібрані небайдужими громадянами – контролюються і представниками громадськості, зокрема, – наголосив Григорій Дорошенко.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *