Матері закарпатських воїнів пікетуватимуть сесію облради

мітинг12Про це інформує громадський діяч Іван Данацко (орфографія і стилістика збережені): “Сьогодні сесія в Закарпатській обласній раді, яку народ чекав довгий час, але наші обранці не вважали, що війна під назвою АТО, вибори і інші нагальні проблеми в краї, заслуговують їх швидкого реагування.
Сьогодні до них в гості хочуть навідатись рідні та близькі, матері і жінки з дітьми, тих військових, яких призвали в територіальний загін, а зараз хочуть відправити на війну на Схід. Вчора під час мітингу на площі Народній в м. Ужгород, ними було заявлено, чого в цей загін не було призвано керівників ОДА та ради, або їх дітей, що вони теж підпадають під ті критерії, які були вказані в наказі МО України.
Сьогодні я запропоную САМОРОЗПУСТИТИСЬ обласній раді і залишити собі шанс на переобрання та повагу людей, які хочуть побачити зміни на краще в нашій країні та краї.
Революція продовжується, а інакше це був самий звичайний ПЕРЕВОРОТ, захват влади насильницьким та не конституційним шляхом. Сьогодні наші обранці повинні вирішити, що було 21 лютого 2014 року, якщо вони добровільно підуть – то це була революція, а якщо залишаться – переворот.
Приходьте на 10.00 годину 26.06.2014 року, та підтримайте тих депутатів у, яких залишились залишки совісті в їх боротьбі з “окупацією” Закарпаття “кланом” Балог і партією “ЄЦ”.
Слава Україні!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *