Мародери на закарпатських трасах “бомблять” російських дальнобійників (ВІДЕО)

інспекціяВ кінці минулого тижня можна було спостерігати на трасі Київ-Чоп в районі сан.Карпати дивовижну чергу з фур в обидві сторони. Майже, всі вони були з російськими реєстраційними номерами. Таку собі «стрижку купонів» організувала на трасі т.зв. Транспортна інспекція Закарпаття, де шестеро череватих чоловічків, виставивши нібито  мобільний ваговий пост, займалися рекетом у відкритому виді.

Привласнивши функції ДАІ та встановивши ваги, які не відповідають ні технічним параметрам, ні погодним умовам, за якими є необхідність встановлення такого мобільного пункту, одягнувши незрозумілі жилетки, вони декілька днів хазяйнували на трасі. Ганебно використовуючи напружені відносини між нашими державами, займалися поборами з російських водіїв-далекобійників, розводячи їх на різні суми. Особливо норовливих, які не піддавались, залякували Правим сектором і місцезнаходженням краю типу: «Ну, брат, ты попал. Туй Карпати и Правый сектор рулыт. А за Путина треба башляты…»
Фури в більшості випадків були з Брянської області, де є велика автоколона, а дехто з водіїв є громадянами України, а один із них з Виноградова, який і підняв громадськість по захисту своїх колег, які у своїй більшості  є прихильниками України.
З приїздом Дорожнього контролю наші «герої» повтікали, а водії залишились, щоб висловити своє обурення із запевненням, що будуть оминати нашу державу іншими шляхами, або влаштують страйк, щоб привернути увагу ЗМІ. Один з водіїв звернувся в міліцію із заявою про правопорушення, яке було задокументовано опер групою Мукачівського РВВС.
Зі сторони автора було направлено  звернення до депутата ВРУ Андрія Тягнибока, який є членом комітету ВРУ з питань транспорту і звʹязку щодо доцільності існування такої державної інституції як транспортна інспекція в її сьогоднішньому вигляді, особливо на Закарпатті. Адже вони нещодавно, спекулюючи «дозволами» на виїзд, ледь не спровокували бунт каміонщиків на Чопському терміналі. Також виникає питання щодо доцільності встановлення цієї мобільної ваги,  коли поряд, в Чопі, в Ужгороді, діють стаціонарні сертифіковані ваги.
Набиваючи кишені «зеленню» і прививаючи каміонщикам «любов до України», ці інспектори воюють проти нашої держави, виконуючи багатоходову комбінацію кремлівського карлика по розпалюванню міжнаціональної ворожнечі. Що тут скажеш – мародери на трасі чи виконавці політики «ху@ла».
А якщо «за державу обидно», то в Луганську на  каміонах танки возять з Росії. Може, там варто занятись безпекою наземного транспорту, але видно кишка тонка.
Сотник, помічник народного
депутата від ВО «Свобода»
Василь Вовкунович

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *