Малолітній злодій сховався в одній з медлабораторій Ужгорода і не міг самостійно вибратися через ґрати і зачинені двері

Малолітній злодій сховався в одній з медлабораторій Ужгорода і не міг самостійно вибратися через ґрати і зачинені двері

На диво цікавий випадок трапився увечері в Ужгороді: до чергової частини Ужгородського райвідділу Управління поліції охорони надійшло повідомлення від головного інспектора оперативної взаємодії (місцезнаходження – Київ), що з Ужгорода телефонує особа, яка не може вибратися із зачиненого закладу та потребує допомоги.

Наряд реагування відразу виїхав на місце, де по приїзді побачили хлопця, який дивиться крізь решітку і замки.

Як виявилося, вдень хлопець пробрався до вбиральні та очікував, поки всі працівники розійдуться по домівках і він залишиться наодинці з касою.

Після закриття медлабораторії хлопець вийшов з “підпілля” та подався зламувати двері бухгалтерії, забравши 7500 грн. Вже на виході він помітив скриньку з пожертвувань важкохворій дитині та забрав всі кошти.

Далі злодюжка довго та безуспішно намагався вибратися із приміщення і помітив на дверях наліпку “Об’єкт під охороною” поліції охорони і вирішив зателефонувати за вказаним номером, щоб його звільнили.

Як виявилося, об’єкт був під охороною іншої, приватної охоронної компанії, проте раніше приміщення було під охороною Поліції охорони. З директором вдалося зв’язатися та забезпечити охорону місця події. Для вияснення всіх обставин було викликано слідчо-оперативну групу Ужгородського районного управління поліції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *