Doc.ua запис до лікаря

Маленьким пацієнтам районної лікарні допомагає Ужгородська федерація єдиноборств (ФОТО)

федерація єдиноборств-лікарняУжгородська федерація єдиноборств разом із благодійною ініціативою «Творити добро просто» 21 вересня відвідали дитяче відділення Ужгородської районної лікарні № 1 у м. Чоп.

Для маленьких пацієнтів зібрали засоби гігієни: шампуні, присипки, дитячі креми та олійку, підгузки, байкові пелюшки; медикаменти: «Лінекс», «Лактовіт», «Хілак-форте», «Лактофільтрум», «Ферум-лек», «Супрастін», «Канефрон», а також іграшки, одяг та дитяче харчування «Нестожен».

ліки

На обслуговуванні відділення перебуває 16 700 дітей. Наразі у стаціонарі знаходиться 12 немовлят з батьками, а також п’ятеро маленьких покинутих діточок.

Євген Молнар, президент ГО «УФЄ», поспілкувався із Галиною Палушкою, завідувачем дитячого відділення, позаштатним районним терапевтом. Він зазначає: «Ця жінка все робить своїми силами, і все функціонує завдяки її насназі та клопіткій щоденній праці. Наразі проводяться ремонтні роботи для покращення умов і розширення: готують палати, процедурні кабінети, тому лікарня ще багато чого потребує. Ми пообіцяли, що й надалі будемо всебічно допомагати цьому закладу, адже діти – це наше майбутнє».

федерація єдиноборств-лікарня2

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *