Letyshops

Майже 73 млн. грн. сплачено до бюджету з початку року платниками Берегівщини

Позитивну динаміку відмічено у надходженнях до бюджету, порівняно з відповідним періодом минулого року, у січні-серпні 2014 року. Так, протягом восьми місяців поточного року до Зведеного бюджету надійшло понад 72,8 млн. грн. платежів, що на 7,1 млн. грн. більше показників аналогічного періоду минулого року.
Найбільшу питому вагу у структурі надходжень до державного бюджету займає податок на додану вартість – понад 10 млн. грн.
Значну частину місцевої скарбниці – 72,3 % складає податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло 32,9 млн. гривень. Від плати за землю надходження склали майже 3,7 млн. грн. Суб’єкти господарювання – «спрощенці» сплатили до місцевого бюджету 5,6 млн. грн.
Варто зазначити, що за вісім місяців цього року надійшло 93,4 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. У відношенні до відповідного періоду минулого року надходження збільшились на понад 1,8 млн. грн.
– У цей нелегкий для країни час наші фахівці роблять усе можливе для стабільного наповнення бюджетів усіх рівнів, – зазначає начальник Берегівської ОДПІ Василь Пацкан. та додає, – дякуємо тим суб’єктам господарювання, які розуміють важливість своєчасної сплати податків, адже це – стабільне фінансування життєдіяльності місцевих громад.
За матеріалами Берегівської ОДПІ

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *