Doc.ua запис до лікаря

Майже 134,4 млн. грн. податку на прибуток сплатили закарпатці до Зведеного бюджету

До Зведеного бюджету сплачено майже 134,4 млн. грн. податку на прибуток. Про це свідчить аналіз надходжень до Зведеного бюджету Закарпатської області в розрізі податків та зборів за січень-серпень 2014 року.

Так, протягом восьми місяців поточного року Головним управлінням Міндоходів у Закарпатській області було забезпечено сплату податку на прибуток у розмірі майже 134,4 млн. грн., в тому числі протягом серпня близько 9,6 млн. грн. В управлінні інформують, що Кабінетом міністрів України пропонується реформування податку на прибуток. Зокрема, до уваги громадськості та бізнес-спільноти представлено уніфікацію бухгалтерського і податкового обліку. Тобто, заплановано скасувати податковий облік по податку на прибуток і перевести облік сплати і нарахування цього податку виключно на підставі інформації з бухгалтерського обліку.

Наразі, в Україні різниця між податковим і бухгалтерським обліком – 49 пунктів. Залишиться тільки три спеціальних регулюючих функції, які будуть впливати на нарахування податку на прибуток, – амортизація, формування резервів і фінансові операції. У тому числі скасовуються різниці щодо: витрат на навчання, витрат на ремонт та витрат на відрядження тощо.

Інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *