Майдан вимагає віддати Турчинова під трибунал

майданБіля адміністрації президента України зібралися активісти, які вимагають рішучих дій на Сході країни від в.о глави держави України Олександра Турчинова, повідомляє у середу, 30 квітня, євромайданівець Віталій Уманець на своїй сторінці у Facebook.

Як відомо, в Адміністрації відбувається зустріч Турчинова із головами обласних адміністрацій.

Активісти принесли під будівлю плакати з написами “Хто захистить українців у Луганську?”, “Досить зливати Луганськ”, “Луганськ – це Україна”.

Водночас у соціальних мережах поширюється інформація, що цих вихідних на київському Майдані Незалежності планується провести чергове Віче з вимогою “трибуналу для Турчинова”.

Інформацію про збори на Майдані підтвердив Правий сектор на своїй сторінці у Facebook.

“Майдан варто збирати вже зараз, але для масовості та підготовки людей краще це зробити на вихідних. Після випуску з мільярдами українськими Януковича і Ко, провалу в економіці, завалу гривні, а головне – здавання української території та злочинної бездіяльності, Верховного головнокомандувача Турчинова народ хоче піддати трибуналу! Пам’ятайте: під час війни владу не критикують, але зрадників розстрілюють!”- сказано в повідомленні.

korrespondent.net

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *