Майбутнє безпеки України пов’язане з НАТО – Гриценко

гриценкоКандидат на пост Президента України, лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко переконаний, що майбутнє безпеки України пов’язане з НАТО. Про це він заявив в ефірі «Свободи слова» на ICTV.

«На Євразійському континенті є два воєнно-політичних блоки. Один з них Ташкентський договір про колективну безпеку СНД на чолі з Російською Федерацією. На вступ до Ташкентського блоку немає черги. До слова, три країни, включаючи Узбекистан, який дав назву Ташкентському блоку, звідти вийшли. Другий військово-політичний блок – НАТО. Нас лякали натівським військовим чоботом. Звідки прийшли чоботи ми зараз побачили. З Чехії, з Литви, з Іспанії, з Франції? Якщо ми щирі і чесні перед собою, то ми бачимо, що це російські чоботи окупували зараз Крим. Це російські офіцери, мерзотники, які прикриваються жінками й дітьми, вбивають наших людей», – зазначає Гриценко.

Політик переконаний, що зараз у людей змінюється ставлення до НАТО. «Люди бачать, хто друг і хто допомагає, а хто ворог, який несе смерть й нестабільність. І ми розуміємо, з якого боку прийшла та небезпека».

«Ясна річ, що поки ми не владнаємо цю критичну ситуацію всередині країни, ніяких розмов про вступ до НАТО бути не може. Але переконаний, що майбутнє безпеки України пов’язане саме з НАТО. Ми не зможемо тут розраховувати тільки на власні сили. Бо інакше, треба буде тримати величезну армію, і на це витрачати величезні кошти. І тоді не вистачить на науку, освіту, медицину… Це потрібно говорити прямо, без фальші. Люди повинні розуміти, що НАТО – це не просто воєнний блок, це цінності. Там треба здати екзамен на чесні вибори, на справедливий суд, на рівні умови конкуренції. І тільки потім ти доростаєш до того, щоб говорити з ними однією мовою. А в Ташкентський договір ніяких екзаменів здавати не треба. Напиши заявку і завтра приймуть», – наголошує Гриценко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *